İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır 0532 360 5403

 

Ataköy ve çevresinde ev ve iş yerlerine su (sıhhi) tesisatı ve atık su borularının döşenmesi, bina içi doğalgaz ve kalorifer tesisatının çekilmesi, radyatörlerin takılması, arızalı musluk ve batarya değişimi, kanalizasyon tıkanıklarının açılması, mutfak ve banyo tadilatlarının yapılması, demir doğrama tamiratları ve kaynak işlerinde senelerin tecrübemizle hizmet vermekteyiz.
Evinizde ve işyerinizde yaşayacağınız her türlü su tesisatı arızası ve kaçağı olduğunda su tesisatçısına ihtiyaç duyduğunuzda bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde hizmet vermekteyiz.
Hizmetlerimizde kaliteyi ve uygun maliyeti müşterilerimize sunmaktayız.

 

 

 

Su kaçaklarını tespit etmek ve onarmak zannettiğiniz kadar zor değil.şayet doğru yerdeyseniz.
Tüm tesisatçılar aletle su kaçağı tespiti yapamaz. Ayrıca bu cihazlara sahip olmak da çok kolay değildir. Hem satın alma maliyetleri fazladır hem de kullanmak için özel eğitim alınması gereklidir. Bu nedenle mahalle aralarında hizmet veren tesisatçılarda bu cihazların bulunma olasılığı hemen hemen yok gibidir. Oysa müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal firmamız, işlemlerin sorunsuz ve kısa zamanda giderilerek yaşanan sorunun sonlandırılması için teknolojiyi yakından takip eder. Bu sayede su kaçağı tespiti güvenli bir şekilde sonlandırılabilir. Faturalar yüksek gelmeye başladıysa mutlaka bir sorun var demektir. Bu durumda da su kaçağı tespiti yapan kurumsal firmalara başvurduğunuzda, sorun hızlı bir şekilde tespit edilecek ve su faturalarınız da normal gelmeye başlayacaktır. Su kaçağı tespiti fiyatları da çok yüksek değildir. Hele geleneksel yöntemlerle yapılan tespit işlemlerini düşünecek olursak, yapılacak tadilat da göz önüne alındığında ödenecek miktar çok küçük kalmaktadır.

 

 

Logar yeri bulmak artık sorun haline gelmesin. Yaşanlan her hangi bir tıkanıklık konusunda yapılması gereken müdahale işleminin yanlış olması boş yere zaman kaybedilir. Kayıp logar yeri bulma için kullandığımız cihazlar ile aynı zaman da kana hattının üzerinden tıkanıklık tespiti de yapabiliyoruz. Dedektör adı verilen bu cihazların alınan sinyaller rahatlıkla işlem yapmamızı sağlar. İstediğiniz şekilde koyulan kapaklar ile en ufak bir sorunda rahatlıkla açılacak kayıp logar bulma işlemi yapılmıştır. Özellikle eski binalarda karşılaşılan bu durumlar bina saknlere şikayet sebebi olabilir. Her türlü logar yeri bulma işlerinizde bir telefon kadar yakınınızdayız. Gece gündüz demeden her zaman arayabilirsiniz.

 

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × three =