İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır 0532 360 5403

 

Ataşehir su kaçağı bulma
Ataşehir su kaçağı bulma
Ataşehir su kaçağı bulma ekibi olarak öncelikle ataşehir de ve tüm İstanbul da kırmadan,kameralı sistem kullanarak su kaçaklarını tespit edip,hızla bu problemden kurtulmanız için çalışmaktayız.Firmamız ve ustalarımızın sahip oldukları modern teknoloji bu cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı bulma işlemi artık bu kadar kolay ve çabucak halledilir. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak ve eviniz veya işyerinizde oluşan su kaçaklarında mekanlarınız inşaat alanına dönmeden bu sorundan kurtulmak için tek yapmanız gereken bizi aramanızdır.firmamız bünyesinde bir şube niteliği taşıyan ataşehir ekibi,bu tarz problemlerinize anında ve kalıcı çözümler sunabilmek adına istanbulda büyümeye devam etmektedir.istanbul da tek bir merkezde konumlanmaktan öte şubeleşmeye başlamış olduğumuz için farklı ilçelerden gelen çeşitli taleplerinizi zamanında karşılıyor,vakit kaybetmenize olanak vermeden garantili bir servis sunuyoruz.

 

Ataşehir su kaçağı
Ataşehir su kaçağı
Su kaçağı , bir çoğumuzun ve bizimle birlikte komşularımızın da korkulu rüyasıdır. Sızıntı yapan yerin yakınından başlayarak neredeyse döşemenin komple sökülmesi gerekmektedir. Bu durum maddi manevi bizlere zarar vermektedir.
Ataşehir su kaçağı ekibi olarak su kaçağı konusunda profesyonel ekibimiz ve modern cihazlarımızla su kaçağını kamera sistemi ile tespit ederek özel kanal açma makinalarımızla kırmadan hizmet vermekteyiz. Bu şekilde çok daha az maliyetle su kaçağını gidermiş olursunuz.su kaçağıyla ilgili problemlerinizde ataşehir su kaçağı olarak bize haber vermeniz,gerek maliyet gerek yapılan işin garantisi anlamında sizin lehinize olacaktır.su kaçağı derhal önlem alınması gereken,asla ertelenmeyecek bir konudur.ataşehir de uzman kadromuzla 7/24 yanınızdayız.

 

Ataşehir su kaçağı tespiti
Ataşehir su kaçağı tespiti
Su sızıntıları,su kaçakları ilk fark edildiği vakit hemen konunun uzmanı firmalardan yardım alınmalıdır.su kaçağını incelemek için bölgeye gelen kişi ya da kuruluşlar ilk önce bu sızıntıların kaynağını tespit etmeye çalışmaktadır. Bu tespit işlemi sırasında duruma göre dinlemeli ya da görüntülü tarama yapılır. Hatta bazı durumlarda sorun bölgesinde boru için görüntüleme yapılarak noktasal su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirilir.su kaçaklarını tespit ederken tamamen teknolojik cihazlardan faydalanıp,ekibimizin tecrübesiyle birlikte tüm su kaçağı problemlerinin üstesinden geliyoruz.

 

Ataşehir lavabo tıkanıklığı
Ataşehir lavabo tıkanıklığı
Kurumsal firmamızın uzman personeli lavabo tıkanıklıklarınızı açarken tamamen gelişmiş teknolojik yöntemleri tercih etmektedir. Bu yöntemler sayesinde lavabolarınızda oluşan tıkanıklıkları sizlere ekstra bir sorun yaratmadan halleder ve kesin çözüme kavuştururlar. Uzmanlarımız ilk olarak bizleri aradığınızda, evlerinize veya iş yerlerinize en kısa sürede ulaşmaktadır. Daha sonra yanlarında getirmiş oldukları bahsettiğimiz teknolojik cihazlar ile iş başına geçerler. Bunlardan çelik helezonlu robotlar lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu robotlar üstün bir teknolojiye sahip olduğundan tıkanıklığa sebep olan cisimlerden parçalanabilecekleri parçalar, parçalanamayacakları da yaylarına takarak tesisat dışına çıkarırlar. Robotlar özel yöntem ile parçalama işlemini yaparken asla lavabolarınıza zarar vermez. Lavabo borularında sızıntılara, çatlaklara neden olmaz. Bu işlemlerden sonra uzman ekiplerimiz gerekli kontrollerini yaptıktan sonra onarımdan yüzde yüz emin bir şekilde evinizden ayrılır.
Ataşehir petek temizleme
Ataşehir petek temizleme

Petek temizliği profesyonel kişiler tarafından modern cihazlarla yapılmalıdır.ancak Bu şekilde tıkanma sorununuz bir son bulmuş olur. Petek temizliğinin uzman ekip ve teçhizatla 2 yılda bir yapılması sizin için uygun olacaktır. Bir çok petek temizliği yapan firma temizliği tam anlamıyla yapamamakta sadece kimyasal malzeme kullanarak kireçlenmeyi ve tortulaşmayı engellediğini düşünürfakat petek temizliği sadece kimyasallarla yapılabilecek bir iş değildir. Kalorifer temizliği için özel kimyasallar ile birlikte modern cihazlar kullanıldığı zaman tam anlamıyla kesin bir sonuç elde edilir. Sadece ilaç kullanıldığı zaman bu durumda sadece pislikler zemine çökertilir.ama bu pislikler sistemden temizlenmedikçe petekler temizlenmiş olmayacaktır.

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × two =