İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır 0532 360 5403

 

Bizimle birlikte eski usul tesisatçı alışkanlığınızdan kurtulacaksınız. Su tesisatı sektörüne kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini de ekleyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Su Tesisatı, su arızası hizmeti ile uzun yıllardan bu yana kaliteden ödün vermeden sağladığımız hizmet Su tesisatı ve Su arızası sektörüne hiç bir yeri kırmadan su kaçağı tespiti yapmayı da ekleyerek çok farklı çözümler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Son sistem makinelerimizle yeni çözüm yöntemleri getiriyoruz. Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı su arızası sıkıntısı ile karşılaştığınızda eskisi gibi artık dert etmenize gerek yok. Bizi aramanız yeterli olucaktır.
Firmamız yurt dışından özel olarak getirmiş olduğu son teknoloji cihazlar ile noktasal olarak su kaçağı tespiti, su arızası tespiti yapmaktadır. Eski dönemlerde bir su kaçağını bulmak için bir çok yer kırılır ve su kaçağı veya su arızası nerden oluşmuş araştırılırdı. Su kaçağı bulunmasa bile para alınırdı. Artık bu dertlere son hayal kırıklığına uğramak yok. Artık son teknoloji cihazlarımız ile su kaçağını tespit ediyor ve gerekli müdahaleyi anında yapıyoruz.
Tesisatınızdaki sorunlar beklemez ve acil müdahale edilmesi gereken arızalardır, Bayrampaşa Su Tesisatçısı olarak arıza durumlarında bir telefonla en kısa sürede arızaya müdahale etmek için yanınızdayız. 7/24 Telefonlarımızdan bize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Böyle bir durumda su tesisatı hizmetlerini profesyonel olarak vermekte olan firmamıza başvurduğunuzda gelen ekiplerimiz müdahale öncesi dikkatle görüntüleme robotları ve akustik dinleme yöntemleri ile tüm tesisatınızı kontrol ederek sorunların hangi noktalarda meydana geldiğinin tam tespitinin ardından sizlere gerekli bilgileri aktardıktan sonra sizin izninizle müdahale kısmına geçmekteler. Unutulmamalıdır ki teknolojik cihazlar ile yapılan tespit kesinlikle sorunlu bölgenin tam tespiti konusunda en doğru ve en hızlı yöntemdir .bu alanda geliştirilen su kaçağı bulma teknolojileri ve bu problemlerin tadilatı konusundaki yöntemler işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda tespit edilen soruna müdahale edecek ekibin de bu alanda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Bayrampaşa su kaçağı bulma Firması tarafından sağlanan hizmet doğrultusundan periyodik olarak gelişen teknolojinin ve cihazların takibini gerçekleştirdiğimiz gibi müdahale edecek personelinde gerekli eğitimlerini sağlayarak çalışma alanlarında karşılaşabilecekleri bir çok soruna önceden hazırlıklı olmaları ve acil durumlarda direk müdahale edebilmeleri için gerekli teorik ve teknik bilgiye sahip olmaları sağlanmaktadır.
Su kaçağını nasıl anlayabiliriz diye aklınızdan geçirdiğinizi tahmin edebiliyorum. Su kaçağınız öncelikle kendini su faturalarında yüksek rakamlarla belli eder. Tüm vanalar ve musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönmeye devam ediyorsa tesisatınızı kontrol etmekte fayda vardır.
Su kaçağı , bir çoğumuzun ve bizimle birlikte komşularımızın da korkulu rüyasıdır. Sızıntı yapan yerin yakınından başlayarak neredeyse döşemenin komple sökülmesi gerekmektedir. Bu durumda gerek maddi gerekse manevi olarak bizlere zarar vermektedir.
Bayrampaşa su kaçağı ekibi olarak su kaçağı konusunda profesyonel ekibimiz ve modern cihazlarımızla su kaçağını kamera sistemi ile tespit ederek özel kanal açma makinalarımızla kırmadan hizmet vermekteyiz. Bu şekilde çok daha az maliyetle su kaçağını engellemiş oluyorsunuz. Her türlü su kaçağı problemi ile ilgili bize telefon ile ulaşabilir ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

Su kaçağının tespitinde, firmamız bünyesinde bulunan, bu iş için özel olarak üretilmiş cihazlarımız bulunmaktadır. Bu cihazları, konusunda uzman ve deneyimli ustalarımız kullanarak, kaçak yerinin tespitini noktasal olarak yapabilmekteyiz. Su kaçağının bulunmasındaki en temel unsurlardan biri teknolojik cihazlarla, kırmadan su kaçak tespitidir.
Tesisattaki su kaçağı tespit edildikten sonra su kaçağına neden olan noktanın onarımı da yapılmaktadır.

 

 

 

Lavabo tıkanması ciddi bir sorundur ve profesyonel bir müdahale gereklidir. Amatör yöntemlerle yapılacak bir müdahale, sorunun daha fazla büyümesine neden olabilir. Lavabo tıkanıklığında sorun büyürse binanın içini su basabilir. Alt katın tavanında rutubete neden olabilirsiniz.Aslında lavabodan sular geri gelmeden önce pis bir koku hissettiğinizde tıkanıklık sorununun başladığı anlaşılmalıdır ve hemen müdahale edilmelidir.ertelerseniz sorun büyüyecektir. Bu nedenle hemen uzman yardımı istenmelidir. Ancak bu yardımın mahalledeki en yakın tesisatçıdan değil, gelişmiş teknolojiyle hizmet veren tesisat firmalarından alınması sizin lehinize olacaktır.uzman ekipler, lavabo tıkanıklığınızı kırmadan ve kısa bir süre içinde açacaktır.eski tarz geleneksel yöntemlerde kırıp dökme yoluyla onarım sağlanabiliyorken bahsettiğimiz yöntemde herhangi bir kırma dökme işlemi uygulanmaz.tıkalı bölge tam olarak tespit edilip derhal açılır.

 

 

Modern cihazlarla tuvalet tıkanıklığı açma dönemi tesisat için özel olarak üretilen cihazlarla daha da kolaylaşmıştır. Tuvaletler yaşamımızın her alanında olması zorunlu bir ihtiyaçtır. Kullandığımız tuvaletlerin içine olur olmaz şeylerin atılmasıyla mendil, tuvalet kâğıdı, kadın pedleri gibi şeylerin atılmasıyla sık sık tıkanıklık gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Özellikle evimizde kullandığımız tuvaletlerde tıkanıklıkları açma olaylarına varana kadar bir çok bilinçsizce yaptığımız hareketlerden dolayı tuvaletler kullanılamaz hale gelmektedir. 1-2 liralık kimyasalları alarak tuvaletleri mahvettiğimizin farkına varamıyoruz. Kar yapalım derken binlerce lira zarara uğruyoruz. Lavabo aç gibi kimyasallar kısa süreli çözümler üretir ama aynı zamanda büyük sorunlarıda peşinden getirir. Pimaş ve ya kullandığınız boruları eriterek kullanılamaz bir hale getirir ve daha büyük masraflar çıkarır. Bu durumda kendiniz tamir etmekten vazgeçin ve işinizi minimum fiyatlarla uzman ellere bırakın. Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı olarak7/24 saat hizmetinizdeyiz. Son sistem ithal ettiğimiz kameralı robotlarımızla boruların içine ufak ve kuvvetli bir boru göndererek lavabonuzu hem temizleyip hemde kısa sürede açılmasını sağlıyoruz. Kırma dökme işlemi yapmadan mekanınızı olduğu gibi bırakıp huzurla yanınızdan ayrılıyoruz. Eski yöntemlerle uğraşmayın zamanınızın kıymetini bilerek bizi arayın.

 

 

 

 

Günümüz koşullarında tıkalı boruların açılması sorun olmaktan çıkıyor. Tahmin edilenin aksine Tıkalı boru açma işleminde yüksek basınçlı su kullanılmaz. Kamera sistemine sahip Robot makineler kullanılıyor.pimaş tıkanıklık açma robotları suyun akışını engelleyen yabancı maddeleri parçalıyor ve kanalizasyona gitmesini sağlıyor. Bu sayede tıkanıklığın tam olarak yeri tespit edilebildiği için gereksiz kırma dökme işlemleri,yani gereksiz masraflar da ortadan kalkmış oluyor.günümüz şartlarında herkes ve herşey değişip çağa ayak uydururken,sizler de bunun nimetlerine yabancı kalmayın istiyoruz.artık bir sektör haline geldiğimiz,su kaçağı,tıkanıklık,vb sorunlarınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.derhal adresinize yönlendireceğimiz uzman ekiplerimiz en hızlı ve en basit şekliyle çözüm üreteceklerdir.

 

 

 

Pimaş yıkama her zaman pimaş açma işlemleriyle karıştırılmaktadır. Pimaş son sistem makinelerle açıldıgında içerideki atıkların boruya yapışması halinde pimaş yıkama işlemleri gerçekleştirilir. Pimaşa atılan maddeler pimaşın tıkanmasına sebep olur. Yağ kalıntıları, saç kıl gibi şeyler pimaşı tıkarken inşaat kalıntısı da suyun gitmemesini sağlar. Bu gibi durumlarda geçici çözümler bir fayda sağlamaz. Faydadan daha çok zarar sağlar. Etrafın batması yanınıza kar kalır. Uzman yardımı almanız sizin faydanıza olur. Eski sistem kullanan tesisatçılar tıkanıklığa neden olan kalıntıyı görmezler. Direk olarak boruyu kırmaya ve mekanınızı kırıp dağıtmaya yönelirler. Uzman yardım artık çok yakınınızda kameralı sistemle tıkanıklığa neden olan maddeyi tazyikli suyla pimaş temizlenene kadar yıkıyoruz. Bu yıkamaya inşaat kalıntıları da dahil. Günlerce kırma dökme işlemleriyle ugraşmadan bize ulaşın size en güzel yardımı sağlayalım. Binlerce lira ödemeden uygun fiyatlarımızla günün her saatinde hafta sonu da dahil olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Pimaş yıkama işlemleri başınıza bela olmasın. Uzman yardım her zaman yanınızda.

 

 

 

Petek temizliği doğalgazdan tasarruf sağlamak için yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere kalorifer tesisatında ısının neredeyse tamamını veren kalorifer petekleridir Bu ısının düzgün ve verimli bir şekilde odaya geçiş yapabilmesi için peteklerin içinin temiz olması gerekir. Peteklerin içinde bulunan çamur, kir, tortu, kireç vb. maddeler sebebi ile su,dolayısıyla ısı geçişi yetersiz olur . Bu durum doğalgaz faturasının yüksek gelmesine ve ısınamamaya yol açar. Petek temizliği sonrasına Ortalama %20 – %30 oranında tasarruf sağlanabilmektedir. Tesisat sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız tesisat temizliği, petek temizliği konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Uzman personelimiz, kullandığı profesyonel tesisat temizlik makinaları ve yurt dışından getirilen tesisat temizleme kimyasalları sayesinde radyator temizligi ve tesisat temizliğini profesyonel,zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz.

 

 

 

Başımıza nadiren olsada gelebilecek durumların biride rögarın yerini bulamamaktır. Rögarınızın yerini bilmek sizin için aslında çok önemlidir. Bazı eski ya da yeni binaların rögarının yeri bilinmemektedir. Özellikle eski binalarda bina içine de rögar yapıldığı için dışarda rögar yeri aramak bizi çok uğraştırır. Ya da üstü kapatıldığı için tam olarak nerede olduğunu bulamamaktayız. Bu sorunun cevabı aslında çok kapsamlıdır. Öncelikle bazı tuvalet tıkanıklıkların sebebi rögarın tıkanmasından kaynaklanır. Tuvaletimizden, banyo giderlerimizden ya da mutfak giderlerimizden giden bütün pislikler önce rögara gitmektedir. Bunun sonucunda tıkanmasa bile pu pislikler bina içlerinde ya da dairelerde kötü bir kokuya yol açabiliyor. Arada bir rögarların temizlenmesi gerekir ama yerini bilemediğiniz için temizletemezsiniz Bazen de rögardan pislikler gitmeyip rögarınızda birikip rögar tıkanıklığına yol açar. Naparsanız yapın rögar tıkanıklığını kesinlikle açamazsın. Rögarınızın yeri belli olsa bir nebze belki yapılacak bir şey var ama bilmediğiniz için müdahale edemeyeceksiniz. Gelişen teknolojide kameralı sistemler ve dedektörlü cihazlar sayesinde artık rögarı aramaya son. Noktasal rögar tespiti sayesinde artık hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Dedektörlü ve kameralı sistemler rögar tespiti artık işinizi kolaylaştırıyor. Bu işlem sayesinde rögarınızı buluyoruz. Eğer bizim söylediğimiz yerden çıkmazsa firmamızın garantisi sayesinde paranızı iade ediyoruz. Bütün yapılan işlemler tabiki firmamızın güvencesi altındadır.

 

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + fifteen =