İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır 0532 360 5403

 

Eyüp su tesisatçısı ne zaman ulaşmak isterseniz her zaman hizmetinizdedir. Çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen su tesisatı, maddi külfet yaşatan ve rutubet, nem gibi olumsuz sonuçlara yol açabilecek istenmeyen bir durumdur. Çözümü için su tesisatınızı yenilemek ya da tıkanıklıklarını belirlemek gerekir.
Eyüp su tesisatçısı ile su tesisatı konusunda yanınızdayız. borularınız zamanla aşınır, içinde kireç biriktirmeye başlar. Bunlar tıkanıklıklara, tıkanıklıklar ise sizin problemler yaşamanıza neden olur. Ev ya da iş yerinizde tadilat yaptırmanıza neden olan bu Eyüp Su Kaçağı, tamiri yapılmadığında daha büyük sorunlara yol açabilir.
Eyüp su tesisatçısı artık modern yöntemlerle tespit edilebilen bir sorundur. Kırmadan, banyo ve mutfaklarınıza hasar vermeden son 2014 model teknolojik cihazlarla görüntülemesi yapılarak tespit edilir. Yeni kameralarla tespit edildikten sonra onarımı tesisatınıza zarar verilemeden yapılır. Hem tadilat sonrası size temizlik derdi bırakmayan temiz bir uygulama oluşu hem de ek masraflara yol açmadan halledilmesi nedeniyle eyüp su tesisatçısı her zaman tercih edilir.

 

Eyüp Su kaçağı bulma işlemleri son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte geliştirilen teknolojik su kaçağı bulma cihazları yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar kullanılarak

Eyüp su kacagi bulma firmamız uzman personel eşliğinde yapılacak işlem kesinlikle kırmadan su kaçağı tespiti sağlamakta ve tadilatı hızla gerçekleştirilebilmektedir. Eyüp su kaçağı tespiti işlemleriniz için var olan probleminize birde ek tadilat ve inşaat işleri eklemek istemiyorsanız bu alanda uzman personeller yardımı ile hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz. Su kaçağı bulma ve onarımı hizmetleri aslında sanıldığı kadar yüksek maliyetlerde olmayarak bir çok noktada eski yöntemlere nazaran hızlı çözüm ve kırmadan yapılacak işlemler ile noktasal tespitin ardından gerçekleştirildiğinden sanıldığının aksine çok daha düşük maliyetlere ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmasının da önü açılmış oluyor. Bu sebeple teknolojik cihazları kullanmayan bir tesisatçıdan destek almanız durumunda kesinlikle tesisattaki kaçağın tespiti için bir çok noktada duvarlarınızı kırarak genellikle tüm tesisatın yenilenmesi sonucu ile işlem son bulacaktır.tüm bu sebepler sizi bizim gibi profesyonel çalışan firmalarla iletişime geçmeye mecbur kılar.

 

 

Su kaçağı günümüzde bir çok binada olduğu gibi EYÜP semtinde de görülmekte olan büyük önem taşır hale gelen bir sorundur. Bu sorun birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Su kaçağı sorunu boruların zaman içerisinde aşınmasıyla veya tesisatın bir sebepten dolayı zarar görmesiyle oluşabilir. Sizlerde Eyüp te oturuyor ve Su kaçağı konusunda problem yaşıyorsanız Eyüp su kaçağı ekibi olarak bizimle iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz. Böylelikle inşaat kirliliğinden ve çok miktarda masraftan da kurtulmuş olacaksınız. Firmamıza ulaştığınızda uzman ekibimiz tüm teknolojik ekipmanı ile derhal sizlere sevk edilmekte ve en hızlı şekilde probleminizin çözülmesi sağlanmaktadır.müşteri odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiş firmamız her türlü su kaçağı probleminizde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 

 

Kaynağı belli olmayan su kaçaklarını gidermenin çeşitli yöntemleri bulunuyor. Bunlar arasında en pratik olanı da kameralı su kaçağı bulma yöntemidir. Özel geliştirilmiş kamera sistemi, sistemde meydana gelen sızıntının yerini tam olarak bulabilmektedir. Kaynağı belli olmayan, gözle görülmeyen su kaçakları alt ya da yan komşuların evlerinde çeşitli hasarlara neden olur. kaçağın yeri ne kadar geç tespit edilirse maliyet o kadar fazla oluyor. Çünkü yasalara göre komşunun evinde oluşan hasar, sorunun merkezi olan daire sahibi tarafından ödenmektedir. Böyle bir sonuçla karşılaşmamak adına sorun çıktığı anda uzman ekiplerden destek almak gerekiyor. bünyemizde profesyonel tesisatçıların bulunduğu kurumsal firmamız, elektronik cihazlarla hizmet vermektedir

 

 

Konutlardaki wc ,duş gideri, küvet gideri, lavabo gideri, mutfak, evye atık Su gider tesisatlarında oluşan tıkanıklık problemleri ileri teknolojili mikro kamera sistemi ile tespiti yapılır.
Özel kanal açma robotları ile hiçbir yere zarar vermeden kısa zamanda açılır.
Atık su tesisatının içi yeniden mikro kamera ile görüntülenir,
Gerekmesi halinde su jeti ile yıkanarak temizlenir, tekrar görüntü alınır eğer atık su
Tesisatında yapısal bir arıza varsa bu tespit edilen problemler ayrıntılı şekilde kayıt altına alınır,
Rapor halinde müşteriye sunulur. Atık su tesisatlarındaki var olan arızaların onarımı
İçin ayrıca fiyat teklifi verilir kabul edilmesi halinde onarım tarafımızdan yapılır.
Tarafımızdan yapılan atık su tesisat onarımları işçilik hatalarına karşılık 2 yıl
Firmamız garantisindedir. Tıkanıklık açma problemi yaşadığınızda,gece gündüz çalışan ekibimizi aramanız yeterlidir.derhal adresinize yönlendireceğimiz ekiplerimiz sıkıntınızı hızla çözecektir.

 

 

Tuvalet giderlerinin açılması uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu tarz sorunlarda çözümü kendi başımıza halletmeye çalışmamız her zaman aleyhimize olmuştur. Genellikle bu durumlarda tesisatçıya gerek yok deyip pompa kezzap lavabo aç gibi şeylere başvururuz. Farkına varmadan boruları mahvetmekten başka birşey yapmayız. Döktüğümüz kimyasal atıklar lavaboyu açmak yerine daha çok lavabonun pimaş borusunu eritir veya delerek su kaçaklarına neden olur. Şimdilik açılmış gibi görünebilir ama bu çözümler geçici çözümlerdir. Bir dahaki tıkanmada lavabo borunuza elveda diyebilirsiniz. Borular bu duruma gelmeden bizi arayın size geçici çözümler sunmak yerine kalıcı çözümler sunalım. Son sistem robot makinelerimizle lavabonuzu ve mekanınızı dağıtmadan günlerce süren çalışmalar yerine gün içinde gelip tuvaletinizi açalım. Hem siz mutlu olun hemde biz size verdiğimiz hizmetten dolayı mutlu olalım.

 

 

 

Pimaş açma cihazları özel olarak tıkanıklıkları açmak için tasarlanmıştır ve uzman personelimiz ile firmamız tarafından kullanılmaktadır.genel olarak su giderlerinde oluşabiecek tıkanıklıkların yerini tam olarak tespit eden robotik kamera sistemi ile donatılmış cihazlara sahibiz. ve bu kameralar bir bilgisayara bağlıdır. Bilgisayar ekranına aktarılan görüntü ile tıkanıklığın olduğu yer noktasal olarak belirlenebilmektedir.ve böylece tıkanıklık kolayca ortadan kaldırılmaktadır. Pimaş’ın içine gönderdiğimiz görüntülü robot sistemi, borunun içinde detaylı bir tarama işlemi yapar ve tıkanan yeri doğru olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesi olarak adlandırılan cihazlarımız da borunun içine sokularak tıkanık bölgeyi kırmadan açabilmektedir. Tıkanıklığa neden olan cismi vakumla çeken bu cihazlar, Pimaş’ın görevini tam olarak yerine getirmesi için oluşan tıkanıklıkları bertaraf ederek pimaşın ilk günki haline getirilmesini sağlar.

 

 

Eyüp pimaş yıkama adıyla hizmetinizdeyiz. pimaş yıkama genelde mutfak ve lavabolarda oluşan zamanla yağlanma kireçlenme gibi sıkıntılardan oluşan durumlardır. Bu durumlarda bizim en son sistem cihazımız pimaş yıkama pimaş borusundaki hattın içine güçlü basınçlı su vererek bu yağlanmış ve kireçlenmiş pimaş hattını temizleyebilmektedir. Pimaşınız ilk günkü kadar temiz ve kullanışlı olacaktır. Pimaş yıkama için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

 

 

Kalorifer tesisatınızda herhangi bir sorun yoksa ısınma sorunu yaşamazsınız, yakıt sarfiyatınız da düşük olur. Eğer bunların tersi bir sorun yaşıyorsanız öncelikle kalorifer peteklerini kontrol ettirmeniz gerekir. Peteklerde ve kalorifer tesisatında kireçlenme ve tortulaşma gibi sorunlar varsa mutlaka petek temizliği yaptırmalısınız. Bunun nedeni tesisatınızın ısınma aşamasında kullanılan kapalı düzenek içerisinde sürekli dolaşımda olan suyun ,zamanla ,tortu,kireç; suyun sürtünme ve yoğunlaşması ile oluşan çamurlu su ,kapalı devrede dolaşım halindedir.vakit geçtikçe sisteminizde oluşan çamurlu su, boru yüzeylerinde,petek radyatör yüzeylerinde bir tabaka oluşturur.Oluşan bu tabaka ısı iletiminin sağlanmasında büyük engel yaratır.Bu durum petek kanallarının da zamanla tıkanmasına neden olduğundan kombiden gelen sıcak su petek içerisinde dolaşamaz.Bu neden ile peteklerde eşit bir ısınma sağlanmaz. petek üstü ısınırken altı ısınmaz.bu noktada petek temizliği yapılması gerekliliği doğar.
Tesisat Temizliğinin özel bir makineyle yapılması gerekir, kimyasal maddelerin kullanılması sayesinde kısa sürede kalorifer tesisatı ve petekleriniz eskisi kadar sağlıklı çalışır duruma gelir. Yapacağımız bu işlem ile peteklerin içinin temizlediği gibi tesisattaki boruların içi de temizlenmiş olur. Sonuç sağlıklı tasarruflu çalışan kalorifer tesisatı,petekler ve kombidir.bu da sizlere daha sıcak ortamlar oluşturacaktır.

 

 

Eyüp logar yeri bulma Logarlar, gün içerisinde meydana gelen tüm evsel katı atıkların birleştiği noktalarda tıkanmalar görülen bir alandır. Yoğun olarak kullandığımız logarlarda bir süre sonra kötü kokular yükselmeye ve bizi kokular bizi rahatsız etmeye başlar. Belirli periyotlarla kanalların ve kanalizasyonun temizlik ve bakımının yapılması gerekir. Logar çukurları da içine girilip temizlenebilecek derinlikte yapılmalıdır.Teknolojik, modern cihazlar sayesinde logarların temizliği kolayca ve hızlı bir biçimde gerçekleştiriliyor.Temizliği sağlayacak ekip özel görüntüleme cihazlarıyla logarların yeri tespit edilir. Tıkanıklığın sebebi öğrenilir.

Kadıköy Logar tespiti ve temizliğinde Logar yeri bulma ve açma işleminde zamanla katılaşmış olan yağ ve kir atıkları temizlenip tıkanıklığın yarattığı olumsuz koku ve görüntüler siliniyor. Kaliteli bir firmadan alınan destek sayesinde kullanım yoğunluğunun çok olduğu logarlarda problem yaşamayacak duruma geliyorsunuz.
Bu durumdan ekonomik yollarla kurtulmak için profesyonel ekibimize başvurmanız şarttır. Ekibimiz sizin için her zaman hizmet vermektedir.

 

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + ten =