İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır 0532 360 5403

25 Temmuz 2015

Yorumlar

1
 Temmuz 25, 2015
 1

 

Fatih su tesisatçısı. Fatih su tesisatçısı işlerinde yıllardır deneyimli kadrosu ve ucuz hizmeti sayesinde sizlerle. Fatih su tesisatçısı sayesinde evinizdeki su tesisatı sorunlarını ve musluklarla ilgili olan bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Büyük veya küçük sorunlarınıza aynı özenle yaklaşmakta ve hepsine aynı özeni göstermekteyiz. Ev veya iş yerinizdeki sorunlarınız artık eskisi gibi sorun haline gelmesin. Son sistem görüntülü ve kameralı robotlarla sornun tespitini çıplak gözle değil teknolojinin getirdiği ayrıcalıklarla buluyoruz. Mekanını kırmadan dökmeden kısa sürede onarıyor e uygun fiyatlara yapıyoruz. bizi aradığınız anda yola çıkarak en kısa zamanda sorununuzu çözmekteyiz. Fatih su tesisatçısı hizmetini almak için sadece telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Gece gündüz demeden her zaman hizmetinizdeyiz.

 

 

Fatih su kaçağı bulma. Fatih su kaçağı tespiti için eski yöntemleri kullanan kişi ya da kurumlar direk olarak gözle tespit gerçekleştireceğinden evinizin bir çok noktasını kırarak maliyetleri arttırmaktadır. Bu sebeple bu alanda geliştirilen teknolojiyi kullanan kurumsal firmalardan hizmet almanız direk olarak sorunlu bölgenin tespitinde ve onarılmasında sizlere çıkarılan ek masrafları, ortam sorunlarını ve kırma dökme ve yeniden yapma maliyetlerini de ortadan kaldıracaktır. Yapılacak tespit işleminden kısaca bahsetmek gerekirse, öncelikle hangi tesisatınızda sorun olduğu tespit edilmektedir. Gider borularınızdaki su kaçağı problemleriniz genellikle robot görüntüleme teknolojileri kullanılarak tespit edilerek, sorunlu bölgenin tam yeri ve sorunun boyutu tam olarak görülmekte ve bir çok sorunda hiç bir şekilde kırmadan hizmet verilmekte direk olarak cihazla müdahale edilerek sorun ortadan kaldırılmaktadır. fatih su kaçağı bulma ekibi olarak,sorununuz atık su boruları yerine temiz su tesisatınızda ise görüntüleme cihazları tam net sonuç veremeyebileceğinden akustik dinleme ile suyun boru içindeki akış seslerinin takibi ile çatlak, kırık ve aşınmış bölgeleri uzman personel tarafından cihazla tespit edilerek sadece sorunlu noktada işlem yapılmasını sağlayacaktır.

 

 

 

Su kaçağı basit fakat günlük işlerde aksamaya yol açan.can sıkıcı bir durumdur.yüklü faturalar ve belki şikayetçi komşular da cabası. Fatih su kaçağı ekibi olarak bünyemizde çalışan uzman ekipler tarafından kullanılan akustik dinleme cihazı, dedektör cihazlar veya görüntülü robotlar ile yapılan su kaçak tespiti, her nerede olursa olsun en ufak bir sızıntıyı bile atlamadan başarılı bir şekilde tespit ederek onarılmasını sağlayabilecek alt yapıya sahiptir. Bulunan kaçak veya sızıntı kirlilik oluşturmadan, kırmadan alanında uzman personelimiz tarafından,onayınız dahilinde tamir edilir. Sizlerde fatih’te oturuyor ve Su kaçağı konusunda problem yaşıyorsanız bölgede bulunan fatih su kaçağı tespiti için çalışan tecrübeli firmamız ile iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz. Böylelikle büyük bir inşaat kirliliğinden ve yüklü miktarda masraftan da kurtulmuş olacaksınız.garantili ve tecrübeli hizmetimizle 7/24 yanınızdayız.
Fatih su kaçağı tespiti. Geçmişte su kaçağı tespit yöntemleri genellikle sızıntı yapan yerin veya yakınlarında bir bölgenin kırılarak banyo yada mutfak tabanının komple açılması şeklindeydi.firmamız su kaçağı şikayetlerinde, sızıntı tespitleri ve değerlendirmesi için teknolojik cihaz kullanmaktadır. Özel sensör ve kamera teknolojileri ile, profesyonel ustalarımız su kaçağının yerini tespit etme yeteneğine sahiptir. Evinizde su kaçağı varsa hiç kırmadan size yardımcı olabiliriz. Gizli bir su kaçağını bulmak için yüklüparalar ödemek zorunda kalmayın. Uzman servis hizmetimizden yararlanarak az maliyetle su kaçaklarının tespit ve onarımını yapabiliriz. Su kaçağı tespitini dedektör ve kameralı robotlar ile su sızdıran bölgenin noktasal yerini tespit edip onarımını kendimiz yapıyoruz. Yerin 2 metre altından su kaçağını noktasal bulan ekiplerimiz ile firmamızın kuruluşundan bu yana birlikte çalışmaktayız. Profesyonel teçhizat ve ekiple çalışmayı prensip haline getiren firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyar. Yalnız iç mekan kaçakları değil, dış hat su kaçaklarında da iddialı olan firmamız bahçe sulama borularında su kaçağı tespiti ve yangın hattı su kaçaklarına da bakmaktadır. Evinizin bahçesinden geçen su borusundaki kaçağı her tarafı kazdırarak değil, su kaçak cihazlarıyla direk kaçak noktayı açarak çözebiliriz

 

 

Fatih lavabo tıkanıklığı açma. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde gelişen teknolojiyle gelen yeniliklerle eski yöntemlerin hepsine bir son vererek daha kaliteli işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Lavabo tıkanmasının en büyük nedenleri arasında yer alan faktörler özellikle dış mekanlar da her zaman çok sık kullandığımız noktalar olmasıdır. Çok sık bir şekilde ve çoğu zaman dikkatsizce kullanılan lavabolardan atılan birçok madde zamanla gider borularında tıkanmaya neden olmaktadır. Özellikle eskimiş bir gider borusuna sahipseniz ve sık sık tıkanma gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde iyi bir firmanın vermiş olduğu hizmetlerden yararlanmak yerinde olacaktır. Çünkü oluşan sorunun doğru tespit edilmesi çözümün de o derece doğru olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yanlış tespitlerle sürekli tekrarlayan ve boş yere uçup giden paralarınız yerine daha iyi işlemleri yaptırmak sizin elinizde. Lavabo tıkanıklığı açma işleminde yapılan onarımların en doğru şekilde ve hasarsız olmasını sağlayan görüntüleme özellikli cihazlarla öncelikle yapılan gider noktalarında sorunun oluştuğu noktanın tespitidir. Tespit edilen noktaya ulaşmak ve hiçbir noktaya zarar vermemek için cihazların ucunda bağlı olarak bulunan kalın teller kullanılarak borunun içinde hızlı bir şekilde dönerek bütün pisliklerin kanallara gönderilmesi sağlanarak en doğru şekilde lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapıyoruz.

 

 

Fatih tuvalet tıkanıklığı açma. Gider sistemlerimizde meydana gelecek tıkanıklıklar hayatımızı cehenneme çevirecek sorunlardan birisidir. Özellikle tuvalet tıkanıklığı açma söz konusu olduğunda ilk başta hemen telefona koşar yakınlarımıza veya komşularımıza danışırız. Onların ilk önerdiği şey lavabo aç ya da asitli kimyasallardır. Bu kimyasallar farkında olmadan borunun erimesine veya delinmesine yol açar. Borunun delinmesi sonucunda su kaçağı bile oluşabilir. En son çare yakınımızdaki tesisatçıları arayıp yardım isteriz. Yakın tesisatçılar hem kolaya kaçmak için hemde daha fazla para kazanmak için özenle yaptırdığınız lavabonuzu kırıp kötü bir hale getirir. Ayrıca komşuların çevrenizdeki insanların çalışmalardan dolayı rahatsız olması da ayrı bir meseledir. Bunlara hiç gerek kalmadan gün içinde kısa bir süre dökmeden kırmadan son sistem ithal makinelerimizle hem zamanınızı size hediye eder hem de sizin memnuniyetinizi sağlarız. Kameralı makinelerimiz içerideki tıkanmaya sebep olan tıkanıklığı tespit eder daha sonra açma işlemi yapılır ve kısa sürede tamamlanır. Sizde zamanım değerli diyenlerdenseniz bizi arayın zamanınızı boşa harcamayın.

 

 

Pimaş açma makineleri, tıkalı lavabo ve tuvalet pimaşlarınızı da zarar vermeden temizler. Tespit işleminde mutlaka ve mutlaka kamera kullanılmalıdır. Bahsettiğimiz kamera borunun iç yüzeyini ayrıntılı olarak tarar.borunun iç yüzeyini tamamen görüntüleyen kameralı cihazlar aldığı verileri bilgisayara aktarır. Bu sayede sorunun kaynağı doğru olarak tespit edilmektedir. Pimaç açma işlemi bu tespitin ardından kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Pimaş, bu amaçla üretilmiş tüm borulara verilen isimdir. PVC borularda meydana gelen tıkanıklığın kırmadan açılması önemlidir. Pimaş kırıldığında yerine yenisinin takılması gereklidir.bu kolay olandır. halbuki tıkanıklık kolayca ortadan kaldırılabilecek bir durumken bu işlem için borunun kırılmasına niçin ihtiyaç duyulmaktadır sorusu gündeme gelir.. Klasik yöntemlerle çalışan firmalar tıkanıklıkları açamaz ve açamadığı için de değiştirme işlemi yapar. Bu da maliyeti artıran bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Tüm bunlar bir yana modern cihazlarla verdiğimiz hizmet çok daha uygun fiyatlı olacaktır.

 

 

Fatih pimaş yıkama her zaman hizmetinizdedir. Pimaş tıkanması mutfak ve lavaboda oluşan kireçlenme, yağlanma veya inşaat zamanından kalan moloz atıklarının pimaş borusuna yapışması ile tıkanıklık açma işlemi yeterli olmaz. Bu gibi durumlarda mecburen yıkama işlemi yapılması gerekmektedir. Tıkanıklık açma ürünleri lavabonun giderini açmak yerine daha çok lavaboya tutunarak pimaşın açılmasını zorlaştırırır. Özellikle yağlardan ve inşaat molozlarından tıkanan pimaşın tayzikli su yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Son sistem cihazlarımızla firmamız görüntülü makinelerle tıkanıklığı tespit eder ve yıkama işlemine daha sonra başlanır. Pimaşınız temiz ve daha kullanışlı hale gelicektir. Pimaş yıkama işlemleriniz için bizi 7/24 saat arayabilirsiniz.

 

Periyodik Petek bakımı yapılmadığı takdirde sudaki kireç ve pas sebebi ile çamurlaşmış tabaka peteğin kanallarını tıkayacak ve yüzeye yapışacağından kombiden gelen ısı, negatif etkiye uğrayarak sıcaklığı iletecektir. Bu durumda kombinin yüksek derecede çalışması yeterli olmayacak beklediğiniz ısınmayı sağlayamayacaksınız. Gereksiz ısı kayıplarını önlemek ve gerçek ısınma sağlayabilmek için radyatör temizliğinde kombi bakımında geç kalmayın. Siz değerli müşterilerimizin bunları bilmesi sonucu; sizlere sunulun hizmetin ne olduğunu da anlayabileceksiniz. Gereksiz ödeme durumu ile karşılaşmaz, haksız kazanç sağlayanlara da fırsat vermemiş olursunuz.tesisat ile ilgili her türlü konuda sektör ortalamasının altında fiyatlar sunan firmamız,petek temizliği konusunda da ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

 

 

Fatih logar yeri bulma Logarlar, özellikle yaz aylarında kötü kokulara neden olur, yer altı taşmaları çevre kirliliğine yol açar. Belirli aralıklarla yapacağınız bakımlar size sıkıntı yaşatmayacak, karşılaşmak istemeyeceğiniz sorunlardan kurtulmuş olacaksınız.
Logarlarda çok kullanıma bağlı olarak sıkça tıkanıklıklara rastlayabiliriz. Logar çukurlarının temizliğinin yapılması için kapağı rahatça açılmalı, ve yerinin tespit edilmesi gerekir. tıkanıklıkların giderilmesi ve logar yeri bulma konusunda uzman kişilerle kısa sürede yapılabiliyor. Son teknolojik cihazlarla logarlardaki tıkanıklıkların yeri tespit ediliyor, kırmadan onarımı yapılıyor.
Logar yeri bulma ve açma konusundaki uzmanlar, özel görüntüleme cihazlarıyla sorununuza hijyenik ve kalıcı bir çözüm getiriyor. Eğitilmiş uzmanlar tarafından kaliteli bir hizmet alıp su tesisatınızı yenilemiş, borularınızın bakımını da yapmış oluyorsunuz.
Gün içerisinde sık kullandığımız logarlar, zaman içinde tıkanıklıklara neden olur ve taşkınların oluşmaması için temizliğine önem verilmesi gerekir. Logar yeri bulma ve açma uygun fiyat seçenekleriyle sizi bu dertten kurtaran deneyimli bir firmanın ellerine kendinizi bırakmanın rahatlığını yaşamak ister misiniz?
Konusunda uzman, işi bilen bir kadroyla logarların yarattığı sıkıntılara veda edin, kanal tarama makinesi,su kaçağı tespit cihazı gibi araçlarla tıkanıklık ve yer bulma derdinden sizi kurtaracak ustalarımızla çalışın

 

 

No votes yet.
Please wait...

One response on “Fatih Kameralı Su Tesisatçısı

  1. burcu öner dedi ki:

    banyo tesisatında sızıntı var alt kattaki komşumun tavanı kabarmış bununla alakalı fiyat verirmissiniz teşekkürler iyi çalışmalar.

    No votes yet.
    Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − 2 =