İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

Su Kaçağı BulmaSu Tesisatçısı

su tesisatçısı

Altyapı Tesisat Logo

Altyapı Tesisat

Firmamız 2008 Yılında İstanbul’da kurulmuş, servis ağına tek bir merkezden hizmet vermektedir. Ancak oluşan talepler ile birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, oluşan talepleri kısa sürede cevaplayacak konuma gelmek için Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak iki ana merkezli su tesisatçısı hizmetleri vermektedir.

2011 yılı başında İstanbul’ un tüm bölgelerine servis ağı oluşturan firmamız bölgeden gelen taleplere hızlı cevap vermeye başlamış ve talepleri kısa sürede çözümleyerek hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul’da tüm bölgelere su tesisatçısı araç filomuz ile daha iyi hizmet vermeyi planlamaktayız. Birçok çözüme ulaştırılamayan su kaçakları arıza tespitleri kombi bakımı petek temizleme projeleri getirdiği zorluklar ile birlikte profesyonel kadromuz ile çözüme kavuşturulmaktadır.

Tüm servis araçlarımızda Avrupa’ dan ithal robot makineler kullanılmakta kırmadan tadilat tamirat işi çıkarmadan arızalarınızı nokta yer tespiti ile sonuçlandırmakta, profesyonel ustalarımızın titiz çalışmaları ile de gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Altyapı Tesisat İstanbul su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

Altyapı Tesisat, su kaçağı, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, pimaş açma, logar açma hizmetleri sunan firma. Siz müşterilerimizin ne olursa olsun her an yanındayız. Biz her daim sözümüzün ardındayız. Bu konuda gözleriniz arkada kalmasın. En iyi hizmeti vereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın. Çünkü şirketimizin öncelikli prensibi müşteri memnuniyetidir. Siz memnun ve rahat olamadan biz asla rahat edemeyiz. Bunu karşılıklı güven çerçevesi içinde her daim müşterilerimize sunmaktan ayrıca gurur duyuyoruz. 2011 den beri sektörde söz sahibi firmamıza göstermiş olduğunuz alakadan ötürüde, bizlere güveninizi bir kez daha net bir şekilde gösterdiniz zaten. Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Huzurlu ve sağlıcakla kalınız.
Rating: 5.1/5. From 8 votes.
Please wait...