İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

 

Su kaçağı tespiti, eskiden oldukça zor bir şekilde yapılırdı. Ev gelinilir çıplak gözle tespit yapılamayacağı için ev veya iş yeriniz kırılır haftalarca inşaatla uğraşılırdı. Kırılma oranına göre bulmakta garanti değildi. Ancak teknolojinin gelişmesi ile su tesisatı tespiti oldukça kolaylaştı. Kırmadan su tesisatı tespiti yapmak artık güvenilir firmaların gelişmiş makinalarıyla çok kolay. Su tesisatı ihtiyacınızın olup olmadığını nasıl anlarız. Bunu anlamanın en iyi yollarından biri, su faturalarınızın normalden fazla gelip gelmediğini kontrol etmektir. Su faturanız fazla geliyorsa büyük ihtimalle su kaçağınız vardır. Bir diğer gösterge de; banyodaki rutubetin belli bir alana yoğunlaşması, bir diğeri de komşulardan aldığınız “tavanım damlatıyor” şikayetidir. Böyle durumlarda hemen garantili ve uzman firmamıza başvurmanız gerekir. Firmamız Güngören su tesisatçısı Servisleri bir telefon kadar yakın. Tesisat sornu başınıza dert olmasın bizi arayın yeni yöntemlerle kırmadan dökmeden tesisatınızı onaralım.

 

 

Güngören su kaçağı bulma Konutlarda, işyerlerinde meydana gelen su kaçakları günümüzde çok kolay bir şekilde tespit edilebiliyor. Su kaçağı bulma adına kullanılan modern cihazlar, temiz su tesisatlarındaki problemleri de güvenli bir şekilde buluyor. Evimde su kaçağı var dediğinizde ilk akla gelen en yakın tesisatçıya başvurmak olabilir. Buralardan hizmet aldığınızda su kaçağını bulmak için banyonun, mutfağın ya da parkelerin kırılması gerekebilir. Çünkü su kaçağını çıplak gözle tespit etmek pek de mümkün değildir. Oysa akustik dinleme cihazları ya da kaçak su tespiti cihazları, işlemi hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmadan bulabilmektedir. Bu cihazlar sadece kapalı alanlarda değil, açık alandaki su kaçaklarını da kolaylıkla tespit etmektedir. Bu nedenle böyle sorunlarla karşılaştığınız noktada, Güngören su kaçağı bulma ekibi gibi uzman kuruluşlardan destek alınması şiddetle tavsiye edilmektedir.
GÜNGÖREN su kaçağı ekibi olarak sizlere tüm su kaçağı alanlarında hizmet sunarak sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Bizimle iletişime geçerek size yardımcı olmamızı sağlayınız.Uygun fiyatlarımız, zamanlı çalışmalarımız ile bize güvenmenizi sağlayacağımızdan emin olmalısınız. Diğer firmalardan farkımız olduğunu bizimle görüşerek anlayabilirsiniz. Görüştüğümüz an itibari ile istediğiniz zamanda gelerek sorununuzu halletmekteyiz. Su tesisatlarınızın değişmesini istiyorsanız da yardımcı olabiliriz.her tesisatçının kolaylıkla sahip olamayacağı ithal ürünler yardımıyla kırmadan dökmeden arızanın kaynağını buluyor.yine aynı yöntemle temiz ve hızlı bir şekilde tek bir delik açılmak suretiyle onarımı da yapıyoruz.verdiğimiz hizmetin,yaptığımız işin arkasında durduğumuzun bir göstergesi olarak da garantili sistemle çalışıyoruz.7/24 güngören de hizmet veren ekibimizle irtibata geçin ve arkanıza yaslanıp rahat edin çünki su kaçağı bizim işimiz.
Su kaçağı tespitiyle ilgili son yöntemler hızla sektörel anlamda ilerlemektedir.
Gelişen teknoloji ile birlikte cihazlar da gelişiyor ve buna bağlı olarak da sektörde hizmet veren firmalar en son imal edilen cihazları kullanıyor. Kurumsal firmamız uzman personeli ile tüm tesisat sorunlarınızla ilgili güvenli çözümler sunuyor. Firmamız profesyonel teknik destek ekipleri ile önce kaçağın tespitini yapıyor, ardından da onarımını gerçekleştiriyor.modern cihazlarla hizmet veren kurumsal firmamız, kaçakları tam olarak tespit ediyor ve binaya zarar vermeden ortadan kaldırıyor. bu yöntemde gereksiz masraf ortadan kalkıyor. Kaçağın olduğu bölgenin tam olarak tespit edilebilmesi, evinizin zarar görmemesini sağlıyor.tespiti yaparken yurtdışından ithal edilen kameralı görüntüleme cihazı,akustik dinleme cihazı gibi aletlerden faydalanarak,kırmadan su kaçağı tespit ediyoruz.

 

 

Öncelikle lavabo tıkanıklığı açma aleti ile lavabo giderlerine girilerek her noktaya ulaşan küçük kameralar ile bütün hattın dikkatle incelenmesi yapıldıktan sonra noktasal olarak belirlenen bölgede cihazların ucunda bağlı olarak bulunan ucu kanca şeklinde kalın hortumlar borunun içinde hızlı bir şekilde dönerek tıkalı bölgeye ulaşmaktadır. Tıkanmaya neden olan bütün maddelerin etrafa ya da borulara zarar vermeden parçalanmasını sağlayarak en doğru şekilde kanala atılmasını sağlamaktadır. Yapılan bütün bu işlemler lavabonun en dar ve açılması zor olan bölgelerde oluşma ihtimali düşünerek her şekilde kullanılabilen cihazların sağladığı kolaylıkla çok fazla tercih edilmektedir. Sizde lavabo gideri açma aleti olarak bilinen robotların sağaldığı kolaylıklardan yararlanmak için 7/24 her durumda hizmet veren çağrı merkezlerimiz den bizleri aramanız yeterli olmaktadır. Tesisatla ilgili tüm verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.Gerek internet sitemizden gerek ise iletişim adreslerinden bize ulaşmanız mümkün. Firmamızın gezici profesyonel elemanlarımızdan yararlanabilir ve sorunlarınıza yardım almak istediğinizde verilen saatlerde evinize ofisinize ekbimizi gönderelim.

 

 

Günümüzün en büyük sorunlarından biri tuvalet tıkanıklığıdır. Kadınların korkulu rüyasıdır. Çünkü tuvalet tıkanıklığında kötü koku ve tıkanıklığı giderememe sorunu her zaman başa bela olmuştur. Hemen kendi çabamızla açmaya çalışırız. Ya da bir yakınımıza gider tavsiye alırız. lavabo aç veya en tehlikeli kimyasal asitleri tuvalete döker ve çözüm bulduğumuzu zannederken pimaşı eritir veya deleriz. Tasarruf yapıcam derken binlerce lira zarara gireriz. Sizde bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız hemen bize ulaşın. Yakınlarımızdaki eski usul tesisatçılar size çözüm üretmek yerine kendi çıkarlarını düşünürler borularınızı kırıp mekanınızın güzelliğini bozarlar. Biz eski usule karşı bir firma olarak son sistem ithal ettiğimiz kameralı robotlarımızla kırmadan dökmeden zamanınızı çalmadan borudaki tıkanıklığı tespit edip sizi bu durumdan kurtarıyoruz. Ve değerli zamanınızı size armağan ediyoruz. Yılların tecrübesi ustalarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Tuvaletim tıkandı diye dert etmeyin bizi arayın birlikte çözüm bulalım
Tıkalı pimaş açma işlemi ,mekanlardaki pis su giderlerinde oluşan tıkanıklık ve bu tıkanıklığın sebep olduğu kötü koku ve görüntü kirliliği gibi durumların çözümünde kullanılan teknolojik bir yöntemdir.Mutfak, banyo ve tuvalet gibi yoğun kullanım alanlarının olduğu yerlerde zamanla su borularında aşınmalar, birleşim yerlerinde de tıkanıklıklar oluşur. Bu tıkanıklıkların oluşturduğu kötü koku ve görüntü hem kendinizi hem de çevrenizi rahatsız eder.Tıkalı pimaş açmada son teknolojiye sahip, özel görüntüleme cihazı ve kameralarla tıkanıklığın yerini tespit ediyoruz.ayrıca,aynı yöntemle kanal tesisatı da temizliyoruz. Tıkanan pimaş açma uygulamasının yapılmaması ilerde size daha büyük sıkıntılar çıkaracaktır. pimaş açma işleminde hiçbir yere zarar vermeden,kırıp,dökmeden,etrafı kirletmeden çalışıyoruz.bu tarz tıkanıklık durumlarınızda bizi yada diğer profesyonel firmaları aramanız sizin yararınıza olacaktır.

 

 

Yağlanmış, kireçlenmiş, veya inşaat molozlarının olduğu pimaşlarda pimaş tıkanıklığı açma işlemleri yeterli kalmamaktadır. Bunun yanında pimaş yıkama işlemi de gerekmektedir. pimaş yıkama işlemi açılmayan giderleri her şekilde temizler. Son sistem ithal ettiğimiz 120 bara kadar çıkan basınçlı su makinelerimizle pimaşların içindeki molozlara kadar tertemiz yapıyoruz. Pimaşlarınız kırılmadan, delinmeden temiz bir şekilde açılır. Kameralı sistemle bir ön tespit yaparak gereken yeri bulduktan sonra çalışmaya başlıyoruz. Yıkamanız uygun fiyatlarla ve garantili olarak yapılmaktadır. Kendi yöntemlerinizle pimaşı açabilirsiniz ama pimaşın borusunu detaylı temizleyemezsiniz. Belki de açarken borularınıza zarar vererek tıkanıklığa neden olabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla pimaş yıkama işleriniz günün her saatinde yapılmaktadır. Pimaşınız ilk günkü gibi temiz olur.

 

 

Kısaca petek temizleme işlemini anlatacak olursak; Temizliğe başlamadan önce petek temizleme cihazı uygun bir noktadan bağlanır. bu nokta genelde banyoda bulunan Havlupan olur.
Kapalı devre çalışan radyatörlerde ve tesisatta bulunan çamurlu,tortulu,kireçli su tesisattan boşaltılır.
Kimyasal uygulamaya hazır hale getirdiğimiz tesisatta kimyasal uygulama yapılmaya başlanır.
Tesisat temizleme makinesine ilave edilen suya kimyasal ilave edilerek bu uygulama yapılır.
Radyatörlerde ve tesisatta dolaşıma ilave edilen kimyasalın daha etkili olması için peteklerin tamamı kapatılır tek bir radyatör açık bırakılarak kimyasal uygulama açık olan peteğe yapılır.
Sonra diğer Radyatörlerde aynı uygulama her petek için ayrı ayrı uygulanır.Bütün bu uygulamalar yapıldıktan sonra sıra kimyasal ile çözülen kirli,tortu vb. oluşan tabakanın çözülüp tesisat dışına atılmasına gelir.Burada önemli olan nokta şudur ki; kimyasal ilaç ile çözülen çamurlu,pislik içeren su dışarı atılırken,bu su temiz şebeke suyun rengini alana kadar su boşaltılmalıdır.Sirkülasyon yapılırken acele edilmemeli temiz su ile uzun uzun bu işlem yapılmalıdır.Bu aşamadan sonra kombi bakımı yapılmayacaksa bile kombi filtresi temizlenmeli temiz su ilave edilerek ısınmanın ne kadar arttığı test edilmelidir.son olarak da radyatör vanaları ısının maksimum olabilmesi için ayarlanmalı ve bu şekilde radyatör temizleme işlemi sonlandırılmalıdır.

 

 

Güngören logar yeri bulma Yerini bilmediğiniz bina veya işyeri, site logar tespitini kamera ve özel dedektörler sayesinde buluyoruz. logar yerini hiçbir yeri kırmadan kesin olarak size gösterebiliyoruz. Üzeri neyle kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Firmamız sektöründe her türlü ekipmana sahip firmaları arasındadır. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını size gösterebiliyoruz. İletişim numaralarımızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Logar yeri bulmak eskisi kadar büyük bir sorun degildir. Bizimle iletşime geçmeniz halinde size hemen yardımcı oluruz.

 

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × two =

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizleme, Pimaş Açma, Logar Açma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma