İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

 

Kağıthane su tesisatçısı olarak su tesisatı bölge geneli su tesisatçısı hizmetlerini kapsamlı olarak servis hizmeti veren ilk tesisatçı firmalar arasında gelir, Gprs araç takip sistemleri kullanarak siz bulunduğunuz bölgeden bizi arayıp su tesisatçısı çaldırdığınızda size en yakın servis aracımızı görerek size ulaştırırız. Bir tesisatçının yapması gereken klozet,musluk,tuvalet,batarya sifon gibi sıhhi tesisat donanımlarında yaşanan arızaların tamir ve onarımını yaptığımız gibi su kaçağı,tıkanıklık ve petek temizliği gibi sunduğumuz hizmetlerde teknolojiyi kullanmaktayız. Kırmadan dökmeden son teknoloji makinelerimizle mekanınıza hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Tesisatı kameralı görüntüleme sistemi ile sorunu tespit eder ve ardından sorunu çözümlemeye başlarız.

 

 

Kağıthane su kaçağı bulma firmamızın uzman ekipleri, oluşan su kaçaklarını tamir etmek için teknolojik cihazlar kullanır. Ayrıca kurumsal firmamız sizlere daha çabuk ulaşmak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak adına İstanbul un bir çok yerinde açmış olduğu şubeleri de sizlere yardıma gelmektedir. Bu yüzden kırmadan su kaçağı tespiti kadıköy şubemizin uzman ekipleri sizlere yardıma gelirken yanlarında teknolojik aletler getirir ve sizlere yardıma gelirken en kısa sürede işlemlerini gerçekleştirmek için en hızlı şekilde evinize veya iş yerinize varır. Kırmadan su kaçağı tespiti şubemizin uzman ekipleri oluşan su kaçaklarını bulmak için elektromanyetik su tesisat ve boru bulma ile akustik ses dinleme cihazlarını kullanır.Bu teknolojik cihazlar yardımı ile önce fayans altından geçen su tesisat borularının yeri tespit edilir, sonra akustik dinleme cihazları ile su kaçaklarının kaynağı bulunarak bu kaçakların onarımı yapılır. Kağıthane su kaçağı bulma şubemizin uzman ekipleri yaptıkları işlemlerde kırma ,dökme yoluna başvurmaz. Çünkü kullandıkları cihazlar sayesinde kırmaya gerek kalmadan su kaçaklarının ve su tesisatlarının yeri belirlenir ve onarılır.

 

Su kaçakları evlerimizde yada iş yerlerimizde suyu taşıyan borularda meydana gelen deformasyon yada herhangi bir nedenle oluşmuş bir çatlaktan meydana gelir. Oluşan su kaçaklarını önlemek adına kağıthane su kaçağı uzman ekibimiz üstün teknolojik aletler kullanır ve bu üstün teknolojik aletler sayesinde su tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarını bularak iş yerlerine veya evlere zarar vermesi engellenir. Bu teknolojik aletler ısıya ve sese duyarlı olduklarından duvar içlerinde veya fayans altlarında oluşan su kaçaklarının yerlerini hemen tespit eder ve bu tespitlerden sonra uzman ekibimiz gerekli işlemleri yaparak oluşan su kaçaklarını tek bir delik açarak onarır. Onarım işlemi bittikten sonra kırılan bölge uzmanlarımız tarafından tekrar inşaa edilir ve kağıthane su kaçağı uzman ekiplerimiz tarafından evlerinizde veya iş yerlerinizde oluşan su kaçağı sorunu çözüme kavuşmuş olunur.
Son yıllarda geliştirilen ve kırmadan Su kaçağı bulma olarak adlandırılan bir sistem yardımı ile başınıza gelen su kaçağı problemlerinden kurtulmanız mümkün. Gelişmiş bir yazılıma sahip olan bu cihaz suyun düzensiz olduğu ve sızdığı yerleri sinyal sesi ile bildirir. Bu cihazı kullanan uzman personelimiz aldıkları eğitimler sayesinde kaçak olan bölgeleri noktasal olarak bulacaktır. Suyun sızdığı nokta bulunduktan sonra borudaki çatlak olan noktaya denk gelecek şekilde bir delik açılır ve buradan boru onarılır. Boru onarıldıktan sonrada aynı noktadan bir daha sukaçağı sorunu ile karşılaşmazsınız.bu sebeptendir ki artık eski yöntemler rağbet görmemekte hem zamandan hem de maliyetten dolayı kesinlikle profesyonel ve garantili yaptığımız yeni yöntem tercih edilmektedir.siz de basit bir kaçak yüzünden mutfak ve banyolarınızın inşaat alanına dönmesini istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.hızla adresinize yönlendireceğimiz ekibimiz mümkün olan en çabuk ve ekonomik şekilde sorununuzu çözecektir.

 

 

Lavabolar hayatımızın her alanında en çok kullandığımız yerler arasında gelir. Lavaboda her ne kadar filtre yöntemi de olsa ilerleyen zamanlarda tıkanmalar oluşur. Bu gibi durumda profesyonel yardım almak şarttır.
Lavabonuzda oluşan tıkanıklığı açmak eski yöntemlerle bir hayli zordur. Hem zamanınızı alır hem de mekanınızın güzelliğini bozar. Gelişen hızlı teknoloji sayesinde mekanınızı kırmadan bozmadan son teknoloji makinelerimizle iş başındayız. Tıkanan lavabo borunuzun üzerine salınan özel kameralı sistem öncelikle tıkanıklık olan yeri ekranımıza yansıtır. Sonra çelik helezonlu robotumuz su basıncı yaparak tıkanıklık olan yeri kısa sürede açar ayrıca etrafın batması ya da kırılıp dökülmesi söz konusu bile değildir. Tıkalı bölge tam olarak tespit edilip açılır.
Tıkanan lavabo borum nasıl açılır diye düşünmenize gerek kalmadı. Kaliteli, güvenilir, tecrübeli personelimiz ile firmamız her zaman sizin yanınızda olacaktır.

 

Tıkanmış tuvalet günümüz şartlarında artık sıradanlaşan bir olaydır. Yalnız doğru bildiğimiz yanlışlar yüzünden tuvalet tıkanıklığı başımıza bela olabilir. Tavsiye aldığımız tuvalet açma kimyasalları tuvaleti açmak yerine borularınıza zara vererek sizi daha kötü duruma sokarak binlerce liranın cebinizden çıkmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda uzman yardımı almak şarttır. Yakınımda tesisatçı var deyip hemen ona koşmayın. Çünkü yakındaki tesisatçılar size yarardan çok zarara sebep olur. Mekanınızı kırar dökerler. Komşuların şikayetleri de yanınıza kar kalır. Sizde günlerce tuvaletim tıkandı diye üzülmeyin. Bizi arayın derdinizi ortadan kaldıralım Son sistem ithal makinelerimizle tıkanıklığa sebep olan sorunu önceden tespit ederiz ardından diğer robotla tıkanıklığı kırmadan dökmeden kısa sürede açarız. Binlerce lira masraf yaparak geçici çözümler bulmayın. Kalıcı çözüm için sadece bizim şirketimizi arayın..

 

 

Son yıllarda yaygınlaşan,pimaş açma,kanal açma,vb cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır. tıkanı klık açma cihazı adı verilen bu cihazlarla pimaş tıkanıklığından lavabo tıkanıklığına kadar tüm sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Tıkanıklık açma makinesi, kırma dökme işlemi yapmadan sorunu giderin içinde hallediyor ve gider borusuna da zarar verilmiyor. Klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı gibi tüm problemleri güvenli bir şekilde çözebilen bu cihazlar,uzman personelimiz tarafından kullanılıyor ve sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.üstelik verdiğimiz garanti de cabası.siz de yardım istediğiniz firmaya öncelikli olarak,yapacakları işe garanti verip veremeyeceklerini sorun.gelişmekte olan tesisat çözümleri sektöründe işgüzar yapılaşmalar olduğunu unutmayın.

 

 

Binalardaki atık su giderlerinde borularında kullanılan pimaş borularda zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tıkanıklıklara geç müdahale edilmesi durumunda atık suların binayı basma tehlikesi olabilmektedir. Bu nedenle pimaş yıkama acil müdahale edilmesi gerekmektedir. Firmamız kırmadan pimaş yıkama işlemlerini robot cihazlarla halletmektedir. Pimaş yıkama adı verilen gelişmiş teknolojilere sahip cihazlar, gider borularındaki sorunları kalıcı bir şekilde ve kırmadan ortadan kaldırmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı gibi tüm sorunlarda özel olarak tasarlanan robotlar kullanılmakta, bu robotlara da robot pimaş yıkama cihazı adı verilmektedir. Geleneksel yöntemlerde tam tıkanıklıklar genellikle boruların değiştirilmesi yöntemiyle açılmaktadır. Kimi zaman bu borular beton ya da fayansın altında kalmaktadır. Bu durumda da fayans ya da betonun kırılması gerekmektedir. Ancak günümüzde bu tür bir işlem yapılmamaktadır. Gelişmiş teknolojilere sahip cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalar, pimaş borularda meydana gelen tıkanıklıkları kolayca açmaktadır. Pimaşlar temiz bir şekilde yıkanarak içerisinde hiçbir atığın kalmaması sağlanır. Firmamız günün her saatinde hizmet vermektedir. Bizi arayarak gece gündüz demeden ulaşabilirsiniz.

 

 

Kağıthane logar yeri bulma Kagıthane logar yeri bulma şubesi olarak şubesi olarak bu tür işlemleri büyük bir profesyonel çerçevede yapmaya devam ediyoruz. Herhangi bir kazı ya da kırıp dökme işlemleri yapmadan logar yeri yerini bulma işlemlerinizi son sistem kameralı cihazlarla yapıyoruz. Öncelikle görüntü alınmadan yapılan işlemler her zaman eksik yapılmış olur. Çünkü temizleme işlemlerinin nerden nasıl başlanacağına karar vermek için sorunun tespiti önemlidir. Bu anlamda kameralı robot cihazlarımız sizlerin imdadına yetişiyor. Logarların yeri bulunduktan sonra Logarın içine sarkıtılan kamera ile görüntüler işin uzmanı olan teknik servisimize iletilir. Bu sayede işlemlerin nerden başlanacağı belli olur. Bu işlemler esnasında oluşabilecek hasarlar en aza indirgenir. Eski usul tesisatçılardan vazgeçin ve bizi arayın. Uygun fiyat ve logar yeri bulma garantisiyle 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + 18 =

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizleme, Pimaş Açma, Logar Açma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma