İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

 

Kartal profesyonel su tesisatçısı olarak ilkemiz kaliteli hizmettir. Alman mühendisliği cihazlarımız ile su kaçak noktasal tespit edebiliriz ve kırıp dökme gerektirmeyen bu işlem ile tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermekteyiz. Eski usul sistemleri kesinlikle kullanmıyoruz. Eskiden gelir gelmez yapılan tek işlem tesisat yapılacak yeri kırmak olurdu. Artık son teknoloji makinelerle kırma dökme olamadan kısa sürede tesisat işlerinizi hallediyoruz. Kameralı görüntüleme sistemi ile tesisatı tespit edip daha sonra çözüm buluyoruz. Tıkanık lavabo, tıkanık tuvalet gideri gibi konularda da hizmet vermekteyiz ve robot kullanarak kırıp dökmeden kısa sürelerde çözüm üretmekteyiz. Profesyonel su tesisatçısı olarak sizi geleceğe taşıyoruz. Önceden yapılan kırıp dökme işlemleri firmamızın alman mühendisliği cihazları ile tarih olmuş durumdadır
Kartal su kaçağı bulma Konut ve işyerlerinde meydana gelen su kaçaklarında gelişmiş teknolojilerle hizmet veren kurumsal firmalardan destek almanız tavsiye edilmektedir. Bu firmalar uzman ekipler aracılığıyla su kaçaklarını tespit ederken hiçbir yere zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Akustik su kaçağı tespit cihazı ya da detektör cihazları kullanan uzman personel, binalarda ve açık alanlarda meydana gelen su kaçaklarını güvenli şekilde tespit ederken, herhangi bir kırma işlemi uygulanmamaktadır. Bu şekilde yapılan tespit işleminde tadilat meydana gelmez. Dolayısıyla su kaçağı tespiti işleminin maliyeti düşük bir seviyede kalır.kartal su kaçağı bulma firmamız, bünyesinde bahsedilen teknolojik aletlerin tamamını bulundurur ve kaçak işlemlerinde tespiti bu şekilde yapar.su kaçağıyla ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Öncelikle su sızıntısının olduğu yeri fark ettikten sonra, yapmanız gereken tek şey bize haber vermektir. Çünkü işin uzmanından destek almak her zaman sizi karlı çıkaracaktır. Alanında uzman ve deneyim sahibi personel ile kaçağın yeri tam olarak tespit edilir. Ve işleme daha sonra başlanır. Daha önceleri olduğu gibi klasik şekilde arıza bulma ve giderme işi artık eskide kalmıştır. Öncelikle akustik ses teknolojisine sahip ekipmanlarımız ve ileri görüntüleme yapan cihazlarımız sayesinde sızıntının kaynağını tam olarak tespit ederiz. Böylece tam olarak açılması gereken yer de açılmış olur. Daha sonra o kısımdaki arıza giderilerek su tesisatınıza yeniden basınçlı su verilir ve kaçak olup olmadığı bu şekilde sizin yanınızda kontrol edilmiş olur. Kartal su kaçağı ekibi olarak her türlü su kaçağı probleminizde soru ve önerileriniz için bizi arayın.

 

Geçmişte Su kaçağı tespiti yapmak oldukça maliyetli olabiliyordu. Ancak günümüzde çok daha uygun fiyata bu sorundan kurtulmanız mümkün.fayanslarınızda,duvarlarınızda onlarca delik ve kırık oluşmadığı için görsel açıdan da herhangi bir problem yaratmamaktadır.. Eğer siz de su kaçağım var diyorsanız , bu sorunları kalıcı olarak çözmek istiyorsanız uzman bir ekip ile iletişime geçmelisiniz. Bu sayede su kaçağı sorununuz tamamen çözülmüş olacak ve aynı yerden tekrar bu sorun ile karşılaşmayacaksınız.bu işlemleri yaparken ithal bir takım cihazlardan yararlanmaktayız.kameralı bir cihaz yardımıyla sıkıntılı bölgenin görüntüsü bilgisayar ortamına aktarılır.dinleme cihazlarıyla da desteklenerek noktasal olarak kaçak tespit edilir.sektör ortalamasının altındaki fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 

Mutfak lavabosu ya da banyo lavabosu farketmeksizin her durumda lavaboların tıkanması büyük derecede can sıkıntısıdır. Tıkalı olan lavabo özellikle mutfak lavabosunun tıkanması kadınlar için oldukça zor durumlar oluşturur. Lavabo tıkanıklığı açma sizin tek başınıza halledebileceğiniz bir durum değildir. Profesyonel yardım almanız her zaman sizin açınızdan iyi olacaktır. Firmamız kullandığı kameralı sistem cihazlarla gider borusuna hiçbir şekilde zarar vermeden hızlı bir şekilde tespit ederler ve boşa uğraşarak geçireceğiniz bir zamanı size hediye ederler. Piyasalarda satılan kirençlenme gider açma adı altında lavabo aç temizleyicisi vardır. Küçük sorunlarınızın halledilmesinde yardımcı olurlar ama katı cisimlerin açılmasında asla yardımcı olmazlar. Aksine sorunları daha kronik bir hale getirerek işleri karmakarışık yapabilirler. Bunların dışında yakın yerden çağırdığımız tesisatçı en basit yoldan lavaboya kırmayı dener ve bu da size maddi zarara mal olur. Bunlara hiç gerek kalmadan uzman firmamızla çalışmayı isterseniz firmamızın yılların birikimi güvencesiyle hizmetimizden memnun kalabilirsiniz.
Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda özel robotlarımız sayesinde tıkanıklığı doğru şekilde tespit ederek tayzik gücü yüksek makinelerle problemi çözmekteyiz. Tuvaletler genelde tuvalet kâğıtlarının atılmasıyla tıkanır. Bu kağıtlar özellikle tuvalet borularının ek yerlerinde birikir ve tıkanıklığa yol açar. Kimi zaman da tuvalete atılan kadın petleri de tıkanıklığa yol açar. Bunlar sifonun çekilmesi ile gitmez, boruların ek yerlerinde birikir. Bu da tuvalet tıkanması sonucunu ortaya çıkarır. Tuvalet tıkanıklığı açma cihazları da borunun tıkalı olan bölümünü tespit eder ve kalıcı bir şekilde temizler. Bu cihazlar son sistem elektronik aksanlarla tasarlanan görüntüleme makineleridir. Bu makineler uzman personeller tarafından kullanılabilmektedir. Uzman personeller de kurumsal firmalarda bulunur ve bu firmalar sektördeki yenilikleri takip ederek teknik altyapısını sürekli güncellemektedir. Ayrıca yeniliklerle ilgili personelini sürekli eğiten kurumsal firmalar müşterilerinin tüm beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Tuvalet tıkanıklığı kabusunuz olmasın. Bizi arayın birlikte halledelim.

 

 

Gider borularında oluşan tıkanıklıkları sorun etmenize artık gerek yok. Kırmadan tıkanıklık açma makinesi, en doğru yöntemlerle,sorunu ortadan kaldıracaktır.ayrıca kameralı tespit cihazı da gider borularında meydana gelen tıkanıklıkların yerini ve nedenini tespit etmeye yarar.ilk olarak Kameralı cihazın gider borusunun içine yollanmasıyla işe başlanır. Böylece tıkanıklığın kaynağı kırmadan tespit edilmiş olur. Sonra da tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklık açılır. Ayrıca bir de yıkama makinesi bulunur ki bu da yağlı borularının açılmasında kullanılır. Tıkanıklık açma makinesi ise cisimlerin parçalanarak kanalizasyon sistemine yollanmasını sağlar. Kurumsal firmalar yaşanan atık su gider borularında meydana gelen tıkanma sorunlarını güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren firmalar, uzman personeli ile müşterilerinin tüm beklentilerini kaliteli bir şekilde karşılayacaktır.

 

 

Pimaş yıkama için artık eski usul yöntemlerle başınızı ağrıtmaya gerek yok. Mutfak ve banyolar günümüz alanlarında en çok kullandığımız yerlendendir. Bez parçası eski zamandan kalan inşaat atıkları, çok dökülen yağlardan dolayı yağ tortulanması, kireçlenme gibi şeyler pimaşın tıkanmasına sebep olur yalnız bu tıkanmalara pimaş açma işlemi yeterli olmayacaktır. Bunun yanında pimaş yıkama işlemi de gereklidir. Kendi başımıza halledebilecegimiz işler değildir. Uzman yardım almak şarttır. Özellikle yağlardan ve inşaat molozlarından tıkanan pimaşın tayzikli su yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Son sistem cihazlarımızla firmamız görüntülü makinelerle tıkanıklığı tespit eder ve yıkama işlemine daha sonra başlanır. Pimaşınız temiz ve daha kullanışlı hale gelicektir. Pimaş yıkama işlemleriniz için bizi 7/24 saat arayabilirsiniz.

 

 

Petek temizliği yaptırmaya karar verdiğiniz noktada petek temizliği nasıl yapılmalıdır sorusuna cevap aramalısınız. İlk olarak petek temizliği yaptıracağınız firmanın güvenilir olup olmadığını iyice araştırmanız gerekmektedir.
Petek temizliği doğalgazdan tasarruf sağlayabilmek için yapılması gereken önemli bir uygulamadır. Kalorifer tesisatında ısı işinin büyük bir kısmını üstlenen kalorifer petekleridir. Bu ısının daire içine düzgün ve homojen olarak iletilmesi için peteklerin iyi çalışması gerekmektedir. Bu sebeple peteklerinizin temiz olması çok önemlidir. Petek temizliğinizi yaparken petekleri yerinden sökmüyoruz. Petek içindeki kir, çamur, kireç vb. petek içindeki suyun dolaşımını etkileyen maddeleri temizliyoruz. Temizlik için bu işleme özel kimyasal karışımlar kullanıyoruz. Bu kimyasalların dışında kullanılacak olan her türlü madde hem peteklerinize hem de kombinize zarar verecektir.işte tüm bu sebeplerden dolayı petek temizliğinizi yalnızca konusunda uzman ve tecrübeli bir ekibe yaptırmalısınız.kartal da aynı gün içinde tüm petek temizleme şikayetlerinizle ilgileniyoruz.

 

 

Kartal logar yeri bulma Kayıp logar yeri bulmada öncelikle kanalın giderinin sağlandığı merkezi bulmak gerekir. Eger bu yöntemi kendi yöntemlerimizle bulmaya çalışırsak boşa zaman harcarız ve bu işlem sadece gider bölgesini bulmakla sınırlı kalır. Ve mecburen işinde uzman tesisatçıyı çagırırız. Eski yöntemleri kullanmak yerine logar yeri bulma konusunda bizi arayabilirsiniz. Kırmadan ve sadece kameralı görüntüleme sistemi ile bulunamayan logar kapagınızı buluyor ve gerekli işlemleri hemen yapıyoruz. Sizde bu konuda uğraşmak istemiyorsanız bizi arayın firmamız size 7/24 yardımcı olacaktır.

 

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three − two =

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizleme, Pimaş Açma, Logar Açma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma