İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır 0532 360 5403

 

Maltepe Su Tesisat Tamirat firmamız uzun yıllar sıhhi tesisat tamirat piyasasında çalışarak tecrübe sahibi olmuştur. Müşteri politikalarımız ve yaptığımız işlerin başarısı sayesinde kısa zamanda aranılan bir firma olmanın kıvancını yaşıyoruz. Günlük sıhhi tesisat arıza servislerimiz yanında, uzun süreçli inşaat sıhhi tesisatları, doğalgaz tesisatları ve fabrikalara endüstriyel sanayi tesisatları da yapmaktayız. bu tesisat işlerini son sistem ithal ettiğimiz makinelerle kırmadan dökmeden yapmaktayız. Maltepe su tesisat firması olarak kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutuyoruz. Kırmadan dökmeden yapılan işlerimizden dolayı bizden her zaman memnun kalacak ve mutlu olacaksınız. Tesisat sorunlarınızda gece gündüz demeden her zaman arayabilirsiniz.

 

Maltepe su kaçağı bulma Su Kaçakların tespit edilmesi için artık eski yöntemlerin yerini yeni bir takım yöntemler almaktadır. Cihazlar yurtdışından getirilmekte ve pahalı olduğundan her firmada bulunmamaktadır. Sizler için Maltepe su kaçağı bulma ekibi olarak bu cihazları kullanarak kaliteli hizmet sunarak inşaat alanlarından kurtulmanızı sağlamaktadırlar. Cihazla su kaçağı bulabilmek için eğitim gerekmektedir. Cihazları herkes kullanamamaktadır. Cihazlar kameralı ve sese duyarlı frekansları ile çok revaçtadır. Tespitin yapılması kısa sürede ve nokta tespiti yapmaktadır. Konusunda uzman ekibimiz onarım yapmak için küçük bir yerin kırılması gerekeceğini belirtecektir. Onayınız ile birlikte tüm işlemleriniz yapılacak ve onarım da gerçekleşerek ileride aynı sorunu yaşamamanız için titizlikle çalışılacaktır.
Maltepe su kaçağı bulma firmamız en iyi işi yaparak günümüz koşullarında teknoloji ile birlikte ilerlemekte ve her geçen gün müşteri portföyünü daha da genişletmektedir. Her türlü yeni ürünü alarak siz müşterilerimize daha da iyi hizmet vermeye devam edecektir. Sizde kaçak olduğunu düşündüğünüzde zaman kaybetmeden iletişime geçmelisiniz.

 

Kurumsal firmamız sizlere daha yakın olmak ve sıkıntılı zamanlarınızda derhal müdahalede bulunabilmek için bazı ilçelerde alt şubeler oluşturmuştur.maltepe su kaçağı şubesi de bunlardan biridir.bizleri arayıp yardım istediğinizde mümkün olan en kısa sürede ekip yönlendirilmiş oluyor.teknolojik güce ve deneyime sahip Maltepe su kaçağı ekibi hızla kaçağın kaynağını bulur ve sizlerin de onayıyla onarım işlemini yapar.eskiye oranla daha ucuz daha zahmetsiz ve daha az zaman alır hale getirdiğimiz su kaçağı tespiti,altına imzamızı atacağımız bir iştir.her yaptığımız iş için bir garanti veriyoruz.tamamen sizlerin memnuniyeti ve güvenini temel alan çalışma prensibimizle Maltepe halkına kaliteli hizmet veriyoruz.

 

Altyapı tesisat olarak , su kaçağı ve su sızıntılarını son teknolojik araç gereçler kullanarak doğru olarak tespit edebiliyoruz.
Kameralı su kaçağı tespit cihazı, su kaçağı dinleme cihazı, Termal kameralı su kaçağı tespit cihazı, bu tür sorunlar için kullandığımız en profesyonel cihazlardır.
Cihazların kameralı bölümleri boru yada gidere gönderilerek tıkanıklık yapan bölüm ve cisim net olarak görüntülenebilmektedir
Dinleme cihazı , tesisatın geçtiği bölgelere tutularak dinleme yapılır. Bu işlem sonunda kaçak olan bölge net olarak tespit edilmektedir.
Sıcak su tesisatlarında kaçaklar ısıya duyarlı termal kameralar ile taranarak su kaçağının bulunduğu bölge bu yolla tespit edilebilmektedir..
Böylece kırma işlemi yapmadan , zemin, tavan, duvar, fayanslara zarar vermeden su kaçağı tespiti yapılmış olur
Herkesin başına gelebilecek doğal bir sıkıntıdır. Lavaboların tıkanma sebepleri her kullanıcıya göre değişiklik gösterir. genelde lavabo içerisinde yıkanan sebze ve meyvelerin üstünden akan toz topraktan, lavabo içine düşen sert ve katı cisimlerden, yemek atıklarından kullandığımız yağları lavaboya dökmemizden tıkanabileceği gibi elinizde olmayan nedenlerden de tıkanma yapabilir mesela musluk suyundan akan şebeke suyunun fazla kireçli olması ve bu kirecin lavabo borularını daraltması gibi. Tıkanmış lavaboyu açmak için en çok kullanılan çözüm yolu lavabo aç kullanmaktır. Hemen her bakkal ve marketten temin edebileceğiniz lavabo açı, lavabonuzun içine boşaltın üzerine bolca kaynar su döküp bir süre bekleyin. Daha sonra musluğu açarak bol su akıtın. Bir çok deneme yapmanıza rağmen hala lavabo açılmamışsa o zaman devreye biz giriyoruz. En yakın tesisatçınızı arayıp mekanınızın güzelliğini bozulmasını istemiyorsanız bizi arayın. Son teknoloji makinelerimizle kırmadan dökmeden en kısa sürede lavabonuzu açıyoruz. Uzman ve deneyimli çalışanlarımızla her zaman yanınızdayız.
Profesyonel ekiple tuvalet tıkanması sorunu meydana geldiğinde donanımlı bir şekilde adresinize gelmektedir. Öncelikle görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yerini tespit eden uzman servis ve robotlarımızla hatayı tespit ediyoruz, bu işlemin ardından açma işlemini yapmaktadır. Çoğu zaman özel helezon yaylar kullanılmakta ve gider borusunun içinde bulunan yabancı cisimler parçalanarak uzaklaştırılmaktadır. Sorun bu işlemin yapılamayacağı kadar büyükse o zaman tıkanıklığa neden olan parça çekip çıkarılmaktadır. Bu işlemde kesinlikle hiçbir şekilde kırma dökme işlemi yapılmamaktadır. Sonrasında yine yüksek basınçlı su gider borusuna gönderilmektedir. Klasik yöntemlerde tıkanıklık açıldıktan sonra borunun içinde kalıntının kalıp kalmadığı kontrol edilemezdi. Bu nedenle de ama işlemi yapıldıktan belirli bir süre sonra sorunun yenilenmesi ihtimali ortaya çıkardı. Oysa robotlu cihazlarla tıkanıklık açma yönteminde sorun tam olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Üstelik sorun kalıcı olarak çözümlenmektedir. Tıkanıklığın nedeni ne olursa olsun cihazlar tuvalet giderindeki boruya kesinlikle zarar vermemektedir. İşlem sırasında gider borusunun hiçbir yerinde çizik bile meydana gelmemektedir. Bu da tuvalet tıkanıklığı hizmetinde ödenen parasal bedelin daha makul seviyelerde olmasına neden olmaktadır. Ancak bu hizmetin alınabilmesi için mutlaka kurumsal firmalarla iletişime geçmek gereklidir. WC tıkanıklığınızı mahalle tesisatçılarınızda gidermeyin. Bizi arayın biz yardımcı olalım.

 

 

Tıkalı tesisatlarda sahip olduğumuz cihazlar sayesinde hızlı çözümler üretebilmekteyiz. Uzun yıllardan bu yana sıhhi tesisat sektöründe faaliyet göstermekteyiz.bugün ise kurumsallaşarak büyümeye devam ediyoruz.Alman teknolojisine sahip ekipmanlarımız ile sürekli kendimizi güncelliyoruz.Kamera ile tıkanıklık açma hizmetimiz sayesinde sorununuza hızlıca çözüm üretiyoruz. Lavoba tıkanıklığı , tıkalı gider açma, banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma başlıca hizmetlerimiz içindedir.Kameralı olarak tıkanıklık sorununa son veriyoruz.sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız sizler için en pratik çözümü üretecektir.Tıkalı gider açma işi konusunda uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi halde tesisatınızı patlatabilirler bu da can sıkıcı durumlar doğuracaktır.böyle durumlarla karşılaşmamak adına bu işi profesyonel ekiplere bırakmanızı tavsiye ediyoruz..arayın,derhal adresinize yönlendireceğimiz ekibimiz,gelsin ve arızanızı önce tespit,akabinde onarımını yapsınlar.

 

 

 

Maltepe tesisat olarak maltepe bölgesine elektronik cihazlarla pimaşları yıkama temizleme hizmetini sunmaktayız.Kanal temizliği,mutfak gider boru su temizliği,atık su borusu yıkama,pis su borusu temizliği,kamera ile görüntü yapıp ardından tazyikli su ile yıkama hizmetlerini gün içinde yapıyoruz. Firmamız otellerin mutfak gider borularındaki aşırı yağlanmadan dolayı tıkanmaya yol açan tortuları ve yağları basınçlı tesisat yıkama makineleri ile yıkayıp işletmenizin atık su borularının yıllık bakımını yapmaktadır. Borularınıza hiçbir şekilde zarar verilmeden kırma dökme yapılmadan gün içinde uygun fiyatlarla yapılır. Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Pimaş yıkama sorun haline gelmesin arayın siz her zaman yardımcı olalım.

 

 

Petek temizleme hizmetinde öncelikle radyatörlerin bakımı yapılır. Çünkü tortu ve çamur radyatörlerin içinde birikir. Bu sistemlerde ısınma, suyun akış hızına bağlıdır. Eğer sistemde tıkanıklık olursa bu yeterli hızda devir daim yapamayacağından ısınma problemleriniz ortaya çıkacaktır. Bunu çözmek için sisteme su ile birlikte özel kimyasal madde gönderilir. Bu kimyasal malzeme kireç ve çamursu tabaka ile buluşunca çözer ve meydana gelen tıkanıklık bu şekilde tamamen açılır. Ayrıca kimyasalların sistemde normalden daha hızlı bir şekilde devir daim yapması sağlanır. Bunun için de özel cihazlar kullanılır. Kimyasallar sistemde biriken yabancı maddeleri tamamen çözer. Özel bir diğer ekipman da, bu çözülmüş yabancı maddeleri sistemden dışarı atmaya yarar. Temizleme işleminin ardından sisteme koruyucu bir karışım da ilave edilir ki çok daha uzun süre ısınma problemi yaşanmasın.basit fakat komplike bir işlem olduğundan alanında uzman kimseler dışındakilere yaptırılması tavsiye edilmez.

 

 

Maltepe logar yeri bulma Başımıza nadiren olsada gelebilecek durumların biride rögarın yerini bulamamaktır. Rögarınızın yerini bilmek sizin için aslında çok önemlidir. Bazı eski ya da yeni binaların rögarının yeri bilinmemektedir. Özellikle eski binalarda bina içinede rögar yapıldığı için dışarda rögar yeri aramak bizi çok uğraştırır. Ya da üstü kapatıldığı için tam olarak nerede olduğunu bulamamaktayız. Öncelikle bazı tuvalet tıkanıklıkların sebebi rögarın tıkanmasından kaynaklanır. Tuvaletimizden, banyo giderlerimizden ya da mutfak giderlerimizden giden bütün pislikler önce rögara gitmektedir. Bunun sonucunda tıkanmasa bile bu pislikler bina içlerinde ya da dairelerde kötü bir kokuya yol açabiliyor. Arada bir rögarların temizlenmesi gerekir ama yerini bilemediğiniz için temizletemezsiniz. Bazen de rögardan pislikler gitmeyip rögarınızda birikip rögar tıkanıklığına yol açar. Rögarınızın yeri belli olsa bir nebze belki yapılacak bir şey var ama bilmediğiniz için müdahale edemeyeceksiniz. Gelişen teknolojide kameralı sistemler ve dedektörlü cihazlar sayesinde artık rögarı aramaya son. Noktasal rögar tespiti sayesinde artık hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Dedektörlü ve kameralı sistemler rögar tespiti artık işinizi kolaylaştırıyor. Öncelikle en alttaki daireden kamerayla rögara kadar ilerlenir. Bu ilerlemeden sonra yapılacak işlem kamerayı rögara düşürmektir. Uzman ekiplerimiz bu işlemi yaptıktan sonra dedektörü devreye sokacaklardır. Kameranın ucundaki manyetik dalga sayesinde dedektörle tam olarak noktasal rögarınızın üstünüzü işaretliyoruz. Bu işlem sayesinde rögarınızı buluyoruz. Eğer bizim söylediğimiz yerden çıkmazsa firmamızın garantisi sayesinde paranızı iade ediyoruz. Bütün yapılan işlemler tabiki firmamızın güvencesi altındadır. Garantili firmamız ve uzman çalışanlarla firmamız gece gündüz demeden her zaman yanınızdadır. Paranız ve zamanınız size kalsın. Maltepe logar yeri bulma her zaman hizmetinizdedir

 

 

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 11 =