İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır 0532 360 5403

Mutfakta su sızıntısı var işlemi ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir. Evimizin mutfaklarda suyun en çok kullanıldığı ve bulaşık ya da günlük temizlik içinde birçok konuda suya ihtiyaç duyduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Mutfakta su sızıntısının olması en çokta ev hanımlarını sıkıntıya düşürebiliyor ve bu sıkıntı ev hanımlarının kendi yöntemlerini kullanmaya teşvik ediyor bizim önerimiz kendi yöntemlerinizle çözüm üretmemeniz . çünkü kendi kullandığınız yöntemler daha çok zarara yol açar ve size ek masraftan başka bir şey getirmez.
Bizim firmamızla çalışmanız sizin için en iyi çözüm yoludur. Mutfaklardaki su tesisatları ise fayansların altından ve duvar içlerinden geçerek kullandığımız ulaşmaktadır. Mutfakta su sızıntısı var diyen kişiler ise bu tür konularda bu duvarların ya da fayanslarında kırılmasını istemeyebilirler. Çünkü eski tip çalışan tesisatçılar müşterilerine bunu teklif ederler. Bu tür konularda ise en kısa sürede tespit edilerek çözümlenmesi hem daire sahibi hem de çevredeki komşuların duvarlarında nemlenme ve damlama gibi konuların oluşması açısından da önem taşımaktadır. Firmamız mutfakta su sızıntısı var konusuna sizin için çözüm buluyor. Bu tür konularda ise su kaçağı bulma yöntemi duvarların kırılarak ya da parçalanarak değil daha farklı bir çözüm yöntemi ise daire sahibi için en az masraflı ve kısa sürede de bu işi çözümlenmesinde size yardımcı olabilmekteyiz.
Aynı zamanda ise özellik ile mutfaklar da karşılaşılabilen su sızıntısı konusunda da cihazlarımız ile mutfakta su sızıntısı var olan bölgenin tespit edilmesi de mümkün olabilmekte ve küçük çaplı bir çalışma ile de bu tür sorunlar giderilmektedir. Günümüzde bu tür konularda hizmet veren su tesisatı ile ilgili olan firmamız teknolojik aletler yardımı ile su kaçağının başladığı ve meydana geldiği bölgeyi nokta tespiti yaparak belirleyebilmekteyiz. Bu sayede evinizde tesisatın geçtiği bölgeler ilkel yollara başvurmadan yani kırmadan ya da parçalanmadan da sorunu gidere bilmekteyiz. Kısa sürede halledilen sorununuz ile gereksiz masraf ve boşa harcanılacak zamandan da sizi kurtarırız. 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su sızıntısı, eski binalarda sıksık karşılaşılan bir sorundur. Teknolojik olanakların yetersiz olduğu zamanlarda büyük masraflarla, neredeyse tüm fayanslar kırılarak ve ev içersinde banyoda ciddi hasarlar verilerek ancak bulunabilen bu su sızıntısı problemi şu zamanlarda teknolojik ekipmanlar sayesinde kolaylıkla çözülebilmektedir. Su sızıntısı bulma günümüzde teknoloji yardımıyla ve ekipmanı kullanan ustanın tahmin yeteneğiyle tespit edilen ve hasarsız bir şekilde çözülebilen bir sorundur.

Comments are closed.