İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

3 Şubat 2015

Yorumlar

0
 Şubat 3, 2015
 0

Lavabo, klozet, mutfağın atık su giderlerinin tıkanmasına ve pis s giderlerinin gerektiği gibi tahliye edilmemesi, borularda biriken her türlü atık vb pisliğin evinizde gider olan yerlerde kötü koku oluşmasına sebep olur. Banyo yaparken ya da lavaboda elinizi yıkarken suyun hızlı gitmediğini veya su teknesinde biriktiğini fark ediyorsanız, tıkanıklığın ve arkasından belirti olarak gelen kötü kokunun farkında olacaksınız. Giderlerin tıkanmasına sebep bizim kullanma koşullarımızdır. Tuvalet kağıdı, bez veya diğer türlü katı atıklar, yağ veya yağlı atıkların sık sık gidere dökülmesi, gider borularının eğimli olmaması, daire ve tüm apartmandaki tesisat hatları hatalı olması giderlerin tıkanmasına ve ardından sizin rahatsız olacağınız kötü kokuların ortaya çıkmasına neden olur.
Kötü koku nasıl giderilir? sorunuza cevap vermekteyiz. Kötü kokunun giderilmesi içn kullandığınız geçici kimyasal malzemeleri sizin gideri açmanız yerine tesisat borunuza zarar verebilir ve üstüne su kaçağı için yeni bir ek masraf yaratabilir. Başınıza ek masraf açmak ve boşa zaman harcamak istemiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kötü kokunun giderilmesi için borunun içini kameralı görüntüleme sistemi ile tıkanıklığa eden olan kalıntıyı görür ve kötü kokuya neden olan şeyleri temizler. Ardından yıkama yaparak borunun temiz olmasını ve kötü kokunun ortada kalkmasını sağlar. Hem daha az zaman harcar hem de kırıp dökmeden kötü kokudan kurtulmuş olursunuz. Sizde kötü kokudan şikayetçi iseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bu sorununuza hemen çözüme kavuşturacaktır. 7/24 demeden her zaman çalışmaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Comments are closed.