İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

Kameralı Su Kaçağı Nasıl Bulunur » Noktasal Tespit

31 Temmuz 2015

Yorumlar

5
 Temmuz 31, 2015
 5

Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kameralı su tesisatçılığı sektörde hızla gelişen firmaların arasından sıyrılarak, kameralı su tesisat kaçağı bulma firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Sızan suları bu sistemleri bulmaktaki amaç evlerde iş yerlerinde gereksiz kırım, onarım, tadilat işlerini önleyerek masrafı azaltmaktır. Eski sistem tesisatçılar hem maddi hem manevi yönden sizi yıpratacaktır.

Kameralı Su Tesisat Kaçağı Bulma

Kanal tıkanıklığı açma makinesi tıkalı boruyu açar eğer açamaz sa tespit işlemi gerekir. Bazen de tıkanıklık açma olmadığı halde boru hattında sorun olan bir bölgeyi ya da bir cisim kaçırıldı ise o cismin yerini bulmak için kameralı tesisat kaçağı tespiti yapılır. Özellikle inşaat temeline döşenen gider borularının içine beton dolması ile tıkanan pimaşlar açılamaz. Bkz. pimaş açma. Bu hattı tamamen değişmekte imkansız gibi bir şeydir. Çünkü temeli baştan başa kırmak gerekir hattı yenilemek için. Böyle bir durumda beton dolu olan kısım tespit edilip sadece orası kırılarak değiştirilsin diye bu tespit işi yapılır. Kamera boru içine salınır beton olan bölgeye gelince yukarıdan dedektörle kameranın olduğu yer nereye denk geliyorsa çizilir. Aynı cihaz su kaçağı için de kullanılabilir.

Su Kaçağı Tamiri Yapan Firma

kamerali-tesisat-kacagi-bulma

kameralı su tesisat kaçağı bulma

Kameralı su kaçağını tespit eden cihazlar su tesisatının içini görür. Görüntü alınan bölge hakkında rapor verilip tamiratı garantili olarak yapılabilmektedir. Üst katınızdan sızan su alt katın tavanında kabarmalar veya kararma yapabilir. Genelde bu tür problemler atık su giderlerinde problem olduğuna bir işarettir. Su kaçağının daha farklı boyutlarda belirtileri görülebilir. Örneğin su sayacının musluklar kapalı durumdayken dönmesi, yüksek fatura şoku şikayetlerinizde su kaçağı şikayetlerinden biridir. Elinde kameralı tesisat kaçağı ile tesisatçı kimliği olmayan, saçma sapan yerleri işaretleyerek insanları kandıran bir çok firma bulunmaktadır. Su kaçak kameraları oldukça pahalı makinelerdir. Kamerası olmayan firmalar bu işi sadece para kazanma amaçlı yapmaktadırlar. Kamera olmadığı zaman komple atık su giderlerini değiştiren ustalar ve su tesisatındaki kaçağı bulamayıp senin tesisatın komple değişecek diyen tesisatçılar bunların hepsine karşı sizleri uyarıyoruz.

Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Bizi aramanız sizi daha güvenli ve masrafsız şekilde işinizin halledilmesini sağlar. Su tesisatı adına hizmetlerimiz bunlarla kalmayıp en çok takip edilen konularımızı da görüntüleyebilirsiniz.

Modern Yöntemler ile Su Kaçağı Tespiti

Gerek günümüz tarihi olsun, gerekse teknolojiye ayak uydurmak olsun ev ve iş yerlerinizde su kaçağı tespiti yapmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan kaçak tespiti sırasında kaçağın olduğu yeri bulmak için belirli yerlerin kırılması gerekmektedir. Eski yöntemlerle kaçak çıplak gözle görülemediği için kırılması gereken yerler olurdu. Oysa modern cihazlarla yapılan işlemde herhangi bir yerin kırılmasına gerek yoktur. Son teknoloji ile üretilen cihazlarla yapılan su kaçak tespitini eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Görüntülü ve sesli yapılan işlemlerde sızıntının olduğu yer tam olarak tespit edilmekte, bunun sonucunda da onarım işi güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Gider borularındaki sızıntılar kamera sistemi ile tespit edilirken temiz su tesisatındaki sızıntılar da ses dalgaları ile bulunmaktadır. Eski yöntem yerine modern yöntemlerle yapılan su kaçağı tespiti daha kolay ve kısa sürede yapılmaktadır.

 

Paylaştığım videoda kamera ile su kaçağı nasıl bulunur konusu ile ilgili aradığınız ve aklınıza takılan çözümlere ulaşabilirsiniz. Kameralı su kaçağı bulma, kameralı su kaçağı tespiti işlerini garantili yapan firma.

kamerali-su-kacagi-tespit-etme

kameralı su kaçağı bulma, tespit etme

Su kaçağı, duvarda ya da fayansta meydana gelen su damlacıkları sayesinde anlaşılabilir. Kimi zaman da sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülmeyen sızıntılara gizli kaçak adı verilmektedir. Önceki dönemlerde bu sızıntıların ortadan kaldırılması hem zahmetli hem de maddi boyutu oldukça fazla oluyordu. Çünkü kaçağın yerini tespit etmek için bazen bütün bir duvarın kırılması ve mekanın inşaat haline gelmesi gerekiyordu. Oysa teknoloji ilerledikçe bu kaçakları modern yöntemlerle tespit eden cihazlar geliştirildi. Kurumsal firmalar da su kaçağı tespitini modern cihazlar ile birlikte yapmaya başladı. Bu cihazları kullanabilecek eğitimli personeli de bünyelerinde barındıran kurumsal firmalar, böylece hem zahmetsiz hem de maddi durum gerektirmeyen yöntemi kullanmaya başladı.

Su kaçağı tespiti yapan firmaların teknolojik ürünleri kullanması ile birlikte maliyet de düştü. Bu sayede binanın her yerindeki sızıntılar çok kolay bir şekilde bulunabilir hale geldi. Üstelik çok küçük bir çatlak ya da deliğin bile modern cihazlarla kısa sürede tespit edilerek onarılabilir duruma gelmesine sebep oldu. Çıplak gözle görülemeyen sızıntıları bile bulan cihazlar hem bina sahibine hem de tesisat işi yapan firmalara büyük kolaylıklar sağladı. Müşteri memnuniyetini önemli tutan firmamız bu son teknoloji cihazlara sahiptirler. Bunun sonucunda da hiçbir yer kırılmadan meydana gelen sorun kalıcı olarak ortadan kaldırılmaya başlandı. Maliyetleri fazla olduğu için de sadece kurumsal firmalarımızın sahip olduğu bu cihazlar, müşterilerin yaşadığı sızıntı kabusunu kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Güvenli hizmet veren firmaları da öncelikle internet ortamında detaylı bir şekilde araştırmak gerekmektedir. Kurumsal firmalar kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Klasik yöntemlerde bütün bir banyonun kırılma ihtimali oldukça büyüktür. Çünkü su kaçağı sızıntının görüldüğü yerden çok daha farklı bir yerde olabiliyordu. Bu da mekanın tamamının kırılması anlamına gelebiliyordu. Oysa gelişen teknoloji ile birlikte su kaçağını bulmak için kırıp dökme işlemleri tarih oldu. Uzman personel, son derece gelişmiş cihazlar aracılığı ile kaçağın tespitini gerçekleştirerek daha büyük masraflara yol açmadan sorunu ortadan kaldırmaktadır. Hizmette ise koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

Su kaçağı tespitinde uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla su kaçağı bulma işlemini yerinde tespit eder minumum hasar ile su kaçağınızı önleriz. Garantili işlemle ile su kaçaklarınızın onarımını yapmakta olup müşteri memnuniyetine önem göstermekteyiz. Sizlerde su kaçaklarınızı için bizlerle iletişime geçin su kaçağı sorununuzu ortadan kaldıralım. Zamanınızı değerini bilin ve bizimle iletişime geçin.

Kameralı su tesisatçısı, kameralı su kaçağı, kameralı su kaçak tespiti, kameralı su sızıntısı bulma, kameralı noktasal tespit, Esenyurt kameralı su kaçağı bulma, Esenyurt kameralı su kaçağı tespiti, Beylikdüzü kameralı su kaçağı bulma, Beylikdüzü kameralı su kaçağı tespiti, kamera ile su kaçağı bulan firmalar makalemizi de okuyabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rating: 4.7/5. From 20 votes.
Please wait...

5 responses on “Kameralı Su Kaçağı Nasıl Bulunur » Noktasal Tespit

 1. caner tutkun dedi ki:

  […] Tüm personelinize ve sizlere tesekkur ederim. Bizleri büyük bir dertten kurtardı. Evimizin tesisatı tıkanmıştı ve bizi gerçekten korkutmuştu bu olay. Aynı zaman tıkanıklıktan dolayı oluşan kötü koku yaşamımızı olumsuz etkiliyordu. Tekrar teşekkürler Alt Yapı Tesisat. Ailemizin tesisatçısı […]

 2. […] uygun olduğu her alanda şirketimiz bünyesinde bu uygulamadan yararlanılmaktadır. Dilerseniz kameralı su tesisat kaçağı konusundaki makalemizden bu seçenek alakalı daha detaylı bilgilere başvurabilirsiniz. 7- […]

 3. adnan dogan dedi ki:

  Arkadaşlarla muhabbet için toplanmıştık. Birbirinin aynısı olmasa da benzer sorunlarımız vardı. Ve çalışma şeklinizi ve işlemleri incelediğimizde cihazların ne denli fayda sağladığı aşikarlığında kameralı su kaçağı bulma işlemlerine allah razı olsun fazlası ile anlattılar. Bunların etkisinde kalarak cihazlar hakkında bilgilere ulaşmak istiyorum. Nerelerden ulaşabiliriz bilgi verirseniz çok sevinirim.

  • Ayazali dedi ki:

   Adnan Beye istediği bilgiler gerek mail, gerek ise skype üzerinden pdf dökümanı olarak iletilmiştir. Sitemize bilgi alma amaçlı veya göz atma amaçlı giren tüm ziyaretçilerimizin aklına takılan tüm sorunlarını canlı destek bölümünden veya yorum bölümlerimizden, diledikleri zaman olmak kaydı ile bizimle iletişime geçebileceklerini hatırlatmak isterim. Mutlu günler diliyorum. Altyapı Tesisat.

   Ayrıca Kameralı su kaçağı tespit yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 4. […] ve hangi daireden su sızdığını tespit etmektir. Tespit edemediyseniz Altyapı Tesisat’ ın kameralı su kaçağı bulma hizmeti veren su tesisatçısı olduğu gibi; robotla su kaçağının nerede olduğunu tespit […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 5 =