İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

Lavabo Tıkanıklığı Açma - Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

31 Temmuz 2015

Yorumlar

12
 Temmuz 31, 2015
 12

Lavabo Tıkanıklığı Açma

 

Konumuzda lavabo tıkanıklığı açma işlemini incelemektesiniz. Lavabolar evlerde ve iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple her ne kadar filtreleri de olsa, bu kadar sık kullanım nedeniyle sürekli lavabo tıkanma problemi ile karşı karşıya gelinmektedir. Her ne kadar kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da çözümsüz kalınan durumlarda uzman tesisatçılara başvurmak ve profesyonel destek almak en doğru yapılacak iştir. Lavabo tıkanıklık açma konusunda sektörde üst düzey bilgili ustalara sahip olmakta bizi rakiplerimizden hep bir adım önde olmaya teşvik etmiştir. Bu sayede lavabo tıkanıklığı açma sorunundan hem kısa zaman içerisinde, hem de en az masraf ile kurtulmuş olursunuz. Ve tamamen güvenilir geri dönüş garantimizi söylemeyi unutmayalım. Her işimiz garantilidir. Ufak büyük diye göz ardı etmeden tüm sorunlarınız da yanınızdayız.

 

Lavabo Tıkanıklığı Açan Firma – Altyapı Tesisat

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavoba tıkanıkları hayatınızı karartmasın. Üzülmeye son. Telaşlanmaya son. Sizleri bu konuda mutsuz edecek her negatif düşünceye son. İletişim adresimizden bize ulaşınız gerisini biz hallederiz. Siz çayınızı yudumlarken biz işi en iyi şekilde çözmüş ve bitirmiş olacağız. Sizler bizim için çok kıymetli olup değeriniz ve üzerimizdeki hassasiyetiniz sayesinde şuan sektörde söz sahibi konumda olmaktan büyük haz duyduğumuzu belirtmek isterim. Sizlerden hiç bir konuda desteğini esirgemeyen firmamızı bu yolda bırakmadığınız için ne kadar teşekkür etsek azdır. Güveniniz sayesinde tesisat konusunda devrimler açtık. Tıkanıklık açma merkezi için iletişime geçebileceğiniz, numaralarımız üzerinden bizlere sorularınızı ve sorunlarınızı belirtebilirsiniz.

 

lavabo-tikanikligi-acma

lavabo tıkanıklığı açma

Yaşam alanınızda, mutfak giderlerinde su yavaş şekilde gidiyor veya hiç gitmiyorsa, tıkanıklık sorunu var demektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda lavabo aç gibi kimyasallar kullanabilirsiniz. Bu kimyasallarla mutfak lavabo tıkanıklığını açılabilmektedir ancak genellikle bu yöntemle basit tıkanıklıklar geçici olarak sonuçlandırılır. Daha detaylı ve büyük işlerde kullanılması uygun değildir. Sonuç alabilme ihtimali olan işlerde kullanılmasınıda biz öneriyoruz. Kimyasalın sonuç vermediği durumlarda ise mutlaka uzman desteğine ihtiyaç vardır. Uzman ekipler de en son teknoloji ile tasarlanmış cihazları kullanmaktadır.

 

 Mutfak Gideri Tıkanıklık  Açma

Mutfak giderlerindeki tıkanık açma yöntemleri sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Tıkanıklık nedenlerinin başında, eğer inşaat zamanında eksik veya hatalı yapılan bir bölüm yoksa ve yakın zamanda tadilat yapmadıysanız, genelde yağlanma veya yemek atıklarından meydana gelir. Bu gibi durumlarda destek istediğiniz profesyonel ekipler, özel olarak tasarlanmış çelik helezon yaylı robot tıkanıklık açma makineleri ile mutfak giderindeki tıkanıklığa, pimaşlarınıza ve herhangi bir yere zarar vermeden müdahale yapmakta, bu böylece de mutfak lavabo tıkanıklığı giderilebilmektedir. Pimaş hatları için özel olarak geliştirilmiş tıkanıklık açma cihazlarından tamamen farklı olan kameralı sistemler ile görüntülemeyi uzman ekipten ısrarlı bir şekilde istemeniz gereklidir. Bu işlemle birlikte mutfak gider hattınızda herhangi bir problem kaldı mı diye düşünmenize de gerek kalmamaktadır. Doktorların kullandığı endoskopi cihazına benzeyen bu sistem ile pimaş hattınızda olan sorunları ve hataları çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

mutfak-tikanikligi-acma

mutfak tıkanıklığı açma

Robot cihaz, tıkanıklık açmak için ve lavabo tıkanıklığı oluşturan kaba pislikleri kırmak ya da çıkarmak için kullanılan bir cihazdır. Çok komplike şekilde kullanılabilen cihaz, bizlere teknolojinin en verimli işlerinden birisini yapmaya yardım etmektedir. Mutfak lavabo tıkanıklığı açma, robot cihazlar aracılığıyla açıldığında ve yardım aldığınız tıkanıklık uzmanı ekipten kameralı sistemle görüntüleme yapılmasını istediğinizde lavabo tıkanıklığı probleminin pimaş hattındaki yağlanmadan kaynaklandığı tespit edilmiş olabilir. Pimaş içinde yüzeyine yapışan ince tabaka yağların ve tortuların tamamen temizlenmesi gerekir. Temizlenmediği takdirde zaman içerisinde bu tortularla yağlara atık maddeler yapışacak, bu da yeniden tıkanıklığa neden olabilecektir. Pimaş hatlarında yağlanma, tortu gibi problemlerin ortadan kalkması için geliştirilen cihaz, 150 bar basınçla su püskürterek yağlanma, tortu, çakıl, kum gibi atıkları logar açma hattına kadar gönderebilen özel pimaş açma cihazıdır. Bu cihaz, ağız genişliği 15 cm çapında olan pimaş hatlarına kadar verimli performans sağlar.

Sorunun çözümü için yardım aldığınız servis personelinden işin tamamlanmasının ardından yaptıkları işi anlatan sözleşme evrakı istenmelidir. Ayrıca yapılan iş garanti kapsamına giriyorsa sözleşmenizde garanti şartlarının belirtilmesini mutlaka istemelisiniz. Su kaçağı tespiti yapılan daire veya iş yerinde onarımı yapılan parça veya tam onarımlar, yıkama yapılan pimaş hatları, değişimi yapılan temiz su tesisatları, değişimi yapılan pimaş hatları garanti kapsamındadır. 

Lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler;
Esenyurt lavabo tıkanıklığı açma
, Beylikdüzü lavabo tıkanıklığı açma, Başakşehir lavabo tıkanıklığı açma, Avcılar lavabo tıkanıklığı açma, Beşiktaş lavabo tıkanıklığı açma, Küçükçekmece lavabo tıkanıklığı açma, Bağcılar lavabo tıkanıklığı açma 
bölgelerinde de hizmet veren Altyapı Tesisat marka güvencesi ile sizlere garantili hizmetlere devam etmektedir. 7/24 hizmet garantisi.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
You voted 5, 1 hafta ago.
Please wait...

12 responses on “Lavabo Tıkanıklığı Açma – Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

 1. […] Bizim için zor diye bir kavram yok. En zorlarınıda gördük. Bize güvenin sorununuzu çözelim. Lavabo tıkanıklığı ile ilgili halen aklınıza takılan birşey varsa bağlantıdan çok daha geniş kapsamlı […]

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 2. Nur Hayat Elmalı dedi ki:

  Lavabo tıkanıklığı servisi olarak çağırdım ekiplerinize ve dolayısı ile sizlere çok teşekkür ederim. Kocam ve ben yoğun iş temposundan dolayı pek fırsatımız olamıyordu. Ancak ekipleriniz o denli profesyonelce yaklaşarak iş prensiplerinizin olduğunu gösterdi. Teşekkürler Altyapı Tesisat.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 3. Damla Fm dedi ki:

  Damla fm olarak online üzerinden irtiabata geçtiğimiz Altyapı Tesisat ile gerçektende reklamını yaptığı iddialı sözler gibi, işlerinide aynı titizlik ve kaliteli yaptıklarını bizlere gösterdiler. Bu konu ile alakalı tüm firma çalışanlarına teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 4. Teşekkürler faydalı bilgilere ulaştım sayenizde Altyapı Tesisat firmasına teşekkürlerimi iletmek isterim. Konuya buradan dahil oldum tuvalet tıkanıklığı Altyapi Tesisat diye aklımda kalmış olmalı.

  Altyapı Tesisat çalışanlarına tebrikler, iyi işler çıkartıyorlar.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 5. Selim dedi ki:

  Lavabo tıkanıklık sorunu ile karşılaştığımızda iletişime geçtiğim Altyapı Tesisat kısa sürede sorunu cihazlar ile tespit etti ve tespit edilen tıkanıklığın açılması 5-10 dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleşti.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • Ayazali dedi ki:

   Selim Bey biz teşekkür ederiz efendim. İyi günler dilerim. Tesisat Ustası

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 6. sude karayel dedi ki:

  Bizi büyük bir dertten sorunsuzca kurtardığınız için teşekkürlerimi bildirmek isterim. Erkan beye ve personellerine sonsuz teşekkürler.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • Ayazali dedi ki:

   Sude Hanım, problemin çzöülmesine siz kadar bizimde sevindiğimizi bilmenizi ister, her türlü aksilikte bir telefon uzağınızda olduğumuzu bildirmek isterim. Saygılar sunar, iyi günler dilerim efendim. Tesisat Servisi

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 7. Lavabomuz tıkandı ve birkaç soru sormak istiyorum mümkünse. Acaba lavabo aç kimyasallarını bu sorun hakkında önerirmisiniz. veya komşularımız pompa ile sorunun çözülebileceği hakkında fikirlerini söylediler ancak bir profesyonel ağızdan konu ile ilgili fikir almak daha doğru ve cazip geldi. Acaba realitik olarak ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler. Nesrin Öz.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 8. Evren Cafe dedi ki:

  Selamlar. işyerimizde ne zamandır tıkanıklık sıkıntısı yaşıyorduk ve çalışmaktan hiç fırsat olmamıştı. Tıkanıklık olan bölgeye bir kaç yöntem denesekte fayda etmemişti. Altyapı tesisat ile yaptığımız görüşmeler sonucu konu hakkında detaylıca bir bilgiye sahip olduklarını anladım ve randevu alıp güzel bir hizmet aldık. çok teşekkür ederim. iş prensibinizi bir hayli beğendim.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 9. […] ve lavabo tıkanıklığı açma uzman ekiplerimiz ve en son teknoloji ile üretilmiş cihazlarla tuvalet tıkanıklığını açan […]

  No votes yet.
  Please wait...
 10. Pimaş Açma dedi ki:

  […] kağıtlar tuvalet ya da lavabo giderini bir süre sonra tıkayarak, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı meydana gelir. Ancak sular banyoyu basana kadar bu sorun anlaşılmayabilir. Böyle bir durumla […]

  No votes yet.
  Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 11 =

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizleme, Pimaş Açma, Logar Açma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma