İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

Logar Açma - Logar Nasıl Açılır? | Logar Açan Firma

6 Haziran 2018

Yorumlar

9
 Haziran 6, 2018
 9

Logar Açma

Logar açma ve logar temizleme, sorunlu alt yapı tesisatlarında profesyonel çözümler üreten firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere bu konuda profesyonel hizmet vermektedir. Hizmetinin kalitesinden ödün vermeyen firmamız hem sizi mutlu etmekte hem de size paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Ev, iş yeri ve diğer yaşam alanlarındaki atık su, logar tıkanıklarının kısa sürede giderilmesi hijyen ve genel kullanım açısından çok önemli olduğu bir gerçektir. Yaşamsal alanlarımızdaki bu sistemler en küçük bir arızada bizlere büyük sıkıntılar yaşatabilir. Logar tıkanıklığı büyük bir sorunmuş gibi görünür ve canımızı sıkmaya başlar. Logarınızın tıkalı ve pis olması yaşam alanı içerisindeki herkese büyük ölçekte zarar verebilir.

Logar Açma Hizmetleri Sunan Firma

Rögar açma, deneyim ve özel cihazlara sahip olmayı gerektiren hassas bir iştir. Bundan daha önemlisi ise, gizli veya kayıp logar bulma işlemini başarılı bir şekilde yapabilmektir. Kayıp logar yeri bulunduğu takdirde logar açma robot makineleri ile sorunlu kanal açılır.
Altyapı Tesisat, yılların deneyimine alt yapısına sahip köklü bir firmadır. Logar kuyusunun yeri bilinmiyorsa bile Altyapı Tesisat, detektör ile logar yeri tespiti yapmaktadır.

Logar-acma

Logar açma

Kanalizasyon Açma Niçin Gereklidir?

Kanalizasyon boruları iki nedenden ötürü tıkanmaktadır. Bunlardan ilki, kullanıcı hatalarından kaynaklanan tıkanmalardır. Örnek olarak verilirse;
-tuvaletlere atılan yabancı cisimler
-suda erimeyen cisimler
-çocuklar tarafından atılan oyuncaklar
Kullanan hatasıyla kaynaklanan tıkanmış kanalizasyona basit tıkanıklık denilebilir.Basit kanalizasyon tıkanıklığı belirtileri bir anda ortaya çıkar.
Alt yapı tesisat firması olarak biz,bu basit tıkanıklıkları robot cihazlarla ve deneyimli personel ile rahatlıkla açmaktayız. Firmamız basit kanalizasyon tıkanıklıklarını açarken hiçbir tadilat meydana getirmez.Başka bir tıkanıklık türü,kalitesiz malzemeden veya usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklık türüdür.Bu gibi kanalizasyon tıkanıklıklarına kronik tıkanıklık denilebilir. Bunun gibi tıkanıklıklar kendini aniden belli etmez.Kanalizasyon hattı kullanılabilir ama zamanla sorunlar meydana gelir.Usta hatalarının bir çoğundan kaynaklanan sorunlardan biri,kanalizasyon borusuna yeterli eğimi vermemesidir.Hatta bazı durumlarda logar borusuna ters tepki verildiği bile görülmüştür.

logar-acma-islemi

Logar açma işlemi

Altyapı Tesisat Profesyonel Olarak Logar Tıkanıklığı Açmaktadır

 1. Tıkanıklığın türüne göre gerekli cihazı kullanmaktayız.
 2. Basit tıkanıklıkları robot ile açmaktayız
 3. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yapmaktayız. Böylece tıkanıklığın tamamen açıldığından emin oluruz.
 4. Usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklıklarda, logar kuyusunun kapağı açılır.
 5. Logar kuyusu tespit edildikten sonra logar kuyusu dolmuşsa firmamız tarafından logar kuyusu temizlenir.
 6. Logar borularında çökme veya logar borularının ek yerlerinden açıklık varsa, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir.
 7. Bu gibi tıkanıklıklar robotla cihazla çözülemez. Bunun için çöken logar borularının değiştirilmesi gerekir. Değiştirilemeyecek durumda olan logar boruları iptal edilir ve yeni kanalizasyon hattı döşenebilir.
 8. Kanalizasyon açma işleminde bütün aşamaları firmamız kendi bünyesindeki personeller ile yapmaktadır.
logar-acma

logar açma

“Logar Açma İşlemi İçin Kameralı Görüntüleme ve Dedektörü Olmayanlara Logar Açtırmamanızı Şiddetle Tavsiye Ediyoruz.”

Kameralı görüntüleme cihazları, logar açma işleminde kullanılması zorunlu bir cihazdır.
Altyapı Tesisat tarafından yapılan bütün onarımlar ve bakımlar garanti altındadır. Güvenliğiniz ve temiz bir yaşam temiz su için İstanbul Logar Açma Merkezi.

Logar açma, logar açan, logar açma hizmetleri, logar açma merkezi, rögar açma, logar tıkanıklığı açma

Rating: 5.0/5. From 7 votes.
Please wait...

9 responses on “Logar Açma – Logar Nasıl Açılır? | Logar Açan Firma

 1. logar bulma dedi ki:

  […] Logar Açma konusunda. Önce logarın nasıl bulunduğu ardından dedektörle bulunan rögarın nasıl açıldığı hakkında bilgiler verdik. […]

  Rating: 5.0/5. From 5 votes.
  Please wait...
 2. […] Ataköy su kaçağı bulma […]

  Rating: 5.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 3. […] Avcılar Su Tesisatçısı […]

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 4. […] Lavabo Tıkanıklığı Açma […]

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 5. […] Tuvalet Tıkanıklığı Açma […]

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 6. […] Beşiktaş su tesisatçısı […]

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 7. […] Büyükçekmece su tesisatçısı […]

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 8. […] Çatalca Su Tesisatçısı […]

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 9. […] Kağıthane su tesisatçısı hizmeti dahilinde gizli ve kayıp logarlarınızı itina ile bulup, robot makine yardımı ile açıyoruz. […]

  No votes yet.
  Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 8 =

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Pimaş Açma, Pimaş Yıkama, Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Petek Temizleme ve Logar Açma