İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

31 Temmuz 2015

Yorumlar

3
 Temmuz 31, 2015
 3

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma bir hayli diğer işlere nazaran zahmetli bir iştir. Tuvalet tıkanıklığı hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Tuvaletin giderine atılan bez, kağıt, katı atıklar veya yabancı cisimler tıkanıklığa neden olur. Tıkanan tuvaletler de konutlar topu yaşanan alanlar için büyük sorun meydana getirir. Eğer pompa ya da benzeri aletlerle tıkanıklık açılmaya çalışılırsa yabancı maddeler borunun diğer taraflarına gidebilir ve sonunda tüm binanın giderlerinde tıkanmaya yol açabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için uzman ekiplerimizden yardım istemek gereklidir. Tıkanıklık açma işlemlerini sunan firmalarımız modern cihazlarla tuvaletteki tıkanıklıkları açmaktadır. Üstelik bu cihazlar sayesinde yaşam alanınızın kırılıp dökülmesine gerek kalmadan en iyi modern hizmeti ve kaliteyi size sunmaktadır.

tuvalet-tikanikligi-acma

Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma uzman ekiplerimiz ve en son teknoloji ile üretilmiş cihazlarla tuvalet tıkanıklığını açan firma, kameralı cihazlar ile tıkanmaya neden olan yabancı maddenin de ne olduğunu görme imkanı sağlıyor. Detektörlü ve kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklığın olduğu yer tam olarak tespit edilebiliyor. Lavabo, klozet ve küvet tıkanıklıkları, insanların kabusu olabiliyor. Özellikle yaz dönemlerinde tıkanma konusunda daha çok iletişime geçmektesiniz. Aslında tıkanıklık daha önceden meydana geliyor ancak soğuk havalarda koku çevreyi rahatsız etmeyebiliyor. Yaz gelip havalar ısınmaya başladığında o hissedilmeyen kötü koku binayı ya da konutu sarabiliyor. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini gerçekleştiren uzman ekiplerimiz, bu işler için tasarlanan cihazlar ve özel kimyasal malzemeler aracılığı ile sorunu kökten hallediyor.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İletişim No:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde kameralı görüntüleme sistemi sunan firmamız, yeri tam olarak tespit ettikten sonra yüksek su basıncı sağlayan makineler kullanıyor. Bu makineler yabancı maddeleri yerinden sökerek kanalizasyon sistemine atılmasını sağlıyor. Ya da özel kimyasallar kullanılarak yabancı cismin parçalanması sağlanıyor. Sonrasında yine yüksek basınçlı su verilerek yabancı maddelerin tuvalet giderinden tamamen atılması sağlanıyor. Bu işlem de kısa sürede sonuçlandırılıyor ve yaşanan mağduriyet ortadan kaldırılıyor.

Uzman firmamız kameralı görüntüleme sistemi ile tıkanıklığı önceden tespit ediyor ve ona göre çözümler buluyor. Son sistem cihazlar ile tuvalet tıkanıklığı sorununuzu hemen ortadan kaldırıyoruz. Boşa zaman ve çok masrafa gerek bırakmadan işinizi hallediyoruz. Sizde tuvalet tıkanıklığı sorunu için uzman bir yardım istiyorsanız bizi arayın her zaman yardımcı olalım. Teknolojiyi en yakından takip ederek sizlere kusursuz hizmet ilk amacımız ve teminatımızdır. Her müşterimiz bizim için çok kıymetlidir. Sitemizde tüm vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz. Ve memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok. Her şey sizin için.

Malum 2015 yılındayız ve çağa ayak uydurmak zorundayız. Bu her sektörde olduğu gibi su tesisatı ve sıhhi tesisat sektöründe de unutulmaması gereken en büyük unsurdur. Makinelerimiz sizler için her daim teknoloji ile birebir güncel ve kusursuz hizmet için bir telefon uzağınızdadır. Tuvalet tıkanıklık işlerinizi bize bırakın gerisini biz sizin yerinize yapalım. Sizde rahata kavuşun. Bir başka sorun teşkil eden logar açma ve logar bulma konumuzu incelemek için lütfen bağlantıya tıklayınız. Logar açma konusuna gider. Aklınıza gelecek tüm soru ve sorunlar için bize ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Beylikdüzü lavabo tıkanıklığı açma

Beylikdüzü lavabo tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, robot makine ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, cihaz ile tıkanıklık açma, Esenyurt tuvalet tıkanıklığı açma, Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma, Beylikdüzü tuvalet tıkanıklığı açma, Başakşehir tuvalet tıkanıklığı açma, Küçükçekmece tuvalet tıkanıklığı açma, Bağcılar tuvalet tıkanıklığı açma hizmetleri ile hem cebinizden, hem vaktinizden tasarruf etmenizde büyük yarar sağlamaktayız.

Rating: 5.0/5. From 7 votes.
Please wait...

3 responses on “Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

 1. Caner SÖNMEZ dedi ki:

  Geçtiğimiz günlerde, tıkanan tuvaletimizi kendi kendimize açmaya çalıştık ve başarılı olamamıştık. Yüzeysel bir sorun olabileceğini düşünüp pompa ile kendi imkanlarımız ile çabaladık fakat.sonuç alamadık. Neticesinde intertten araştırıp bulduğumuz firmanız aracılığı ile sorunumuz çözüldü ve bir hayli mutlu etti bu sonuç bizi. Sağolun varolun. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda ve tesisat konusunda güvenebileceğimiz bir firmanın olması bizi mutlu ve mesut etti. Saygılarımı iletirim.

  Rating: 5.0/5. From 5 votes.
  Please wait...
 2. Pimaş açma dedi ki:

  […] boruların içine atılan kağıtlar tuvalet ya da lavabo giderini bir süre sonra tıkayarak, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı meydana gelir. Ancak sular banyoyu basana kadar bu sorun […]

  Rating: 5.0/5. From 3 votes.
  Please wait...
 3. […] Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma […]

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 − 8 =

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Pimaş Açma, Pimaş Yıkama, Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Petek Temizleme ve Logar Açma