İstanbul’un Tüm İlçelerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır. İstanbul su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme 0532 360 5403

Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

31 Temmuz 2015

Yorumlar

6
 Temmuz 31, 2015
 6

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma diğer işlere nazaran bir hayli zahmetli bir iştir. Tuvalet tıkanıklığı hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Tuvaletin giderine atılan bez, kağıt, katı atıklar veya yabancı cisimler tıkanıklığa neden olur. Tıkanan tuvaletler de konutlar topu yaşanan alanlar için büyük sorun meydana getirir. Eğer pompa ya da benzeri aletlerle tıkanıklık açılmaya çalışılırsa yabancı maddeler borunun diğer taraflarına gidebilir ve sonunda tüm binanın giderlerinde tıkanmaya yol açabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için uzman ekiplerimizden yardım istemek gereklidir. Tıkanıklık açma işlemlerini sunan firmalarımız modern cihazlarla tuvaletteki tıkanıklıkları açmaktadır. Üstelik bu cihazlar sayesinde yaşam alanınızın kırılıp dökülmesine gerek kalmadan en iyi modern hizmeti ve kaliteyi size sunmaktadır.

tuvalet-tikanikligi-acma

Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma uzman ekiplerimiz ve en son teknoloji ile üretilmiş cihazlarla tuvalet tıkanıklığını açan firma, kameralı cihazlar ile tıkanmaya neden olan yabancı maddenin de ne olduğunu görme imkanı sağlıyor. Detektörlü ve kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklığın olduğu yer tam olarak tespit edilebiliyor. Lavabo, klozet ve küvet tıkanıklıkları, insanların kabusu olabiliyor. Özellikle yaz dönemlerinde tıkanma konusunda daha çok iletişime geçmektesiniz. Aslında tıkanıklık daha önceden meydana geliyor ancak soğuk havalarda koku çevreyi rahatsız etmeyebiliyor. Yaz gelip havalar ısınmaya başladığında o hissedilmeyen kötü koku binayı ya da konutu sarabiliyor. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini gerçekleştiren uzman ekiplerimiz, bu işler için tasarlanan cihazlar ve özel kimyasal malzemeler aracılığı ile sorunu kökten hallediyor.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İletişim No:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde kameralı görüntüleme sistemi sunan firmamız, yeri tam olarak tespit ettikten sonra yüksek su basıncı sağlayan makineler kullanıyor. Bu makineler yabancı maddeleri yerinden sökerek kanalizasyon sistemine atılmasını sağlıyor. Ya da özel kimyasallar kullanılarak yabancı cismin parçalanması sağlanıyor. Sonrasında yine yüksek basınçlı su verilerek yabancı maddelerin tuvalet giderinden tamamen atılması sağlanıyor. Bu işlem de kısa sürede sonuçlandırılıyor ve yaşanan mağduriyet ortadan kaldırılıyor.

Uzman firmamız kameralı görüntüleme sistemi ile tıkanıklığı önceden tespit ediyor ve ona göre çözümler buluyor. Son sistem cihazlar ile tuvalet tıkanıklığı sorununuzu hemen ortadan kaldırıyoruz. Boşa zaman ve çok masrafa gerek bırakmadan işinizi hallediyoruz. Sizde tuvalet tıkanıklığı sorunu için uzman bir yardım istiyorsanız bizi arayın her zaman yardımcı olalım. Teknolojiyi en yakından takip ederek sizlere kusursuz hizmet ilk amacımız ve teminatımızdır. Her müşterimiz bizim için çok kıymetlidir. Sitemizde tüm vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz. Ve memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok. Her şey sizin için.,

Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

Makalemizde tuvalet tıkanıklığı açma işlemi hakkında gerekli bilgileri verdiğimizi düşünüyorum. 2008 senesinden bu yana faaliyet gösteren Altyapı Tesisat Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firmamız, müşterileri için itinali hizmetten ödün vermemekle beraber, Avrupa’ nın en önde gelen markalarının çıkardığı son teknolojik cihazlardan yararlanmaktadır. Bunları gururla söylememizin yegane sebebi sizlerden gelen geri dönüşler olmaktadır.

Yıllardır sektörde lider konumda olan tuvalet tıkanıklığı açan servis olduğumuzu bilmenizi ister. Senelerdir çalıştığımız kurumsal ve bireysel referanslarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Malum 2018 yılındayız ve çağa ayak uydurmak zorundayız. Bu her sektörde olduğu gibi su tesisatı ve sıhhi tesisat sektöründe de unutulmaması gereken en büyük unsurdur. Makinelerimiz sizler için her daim teknoloji ile birebir güncel ve kusursuz hizmet için bir telefon uzağınızdadır. Tuvalet tıkanıklık işlerinizi bize bırakın gerisini biz sizin yerinize yapalım. Sizde rahata kavuşun. Bir başka sorun teşkil eden logar açma ve logar bulma konumuzu incelemek için lütfen bağlantıya tıklayınız. Logar açma konusuna gider. Aklınıza gelecek tüm soru ve sorunlar için bize ulaşabilirsiniz. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür eder, sağlıcakla kalmanızı temenni ederiz

Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açan

Kaynak, Arama Terimleri:” Tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, cihazla tıkanıklık açma, Esenyurt tuvalet tıkanıklığı açma, Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma, “ hizmetleri ile hem cebinizden, hem vaktinizden tasarruf etmenizde büyük yarar sağlamaktayız.

Rating: 4.9/5. From 36 votes.
Please wait...

6 responses on “Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

 1. Caner SÖNMEZ dedi ki:

  Geçtiğimiz günlerde, tıkanan tuvaletimizi kendi kendimize açmaya çalıştık ve başarılı olamamıştık. Yüzeysel bir sorun olabileceğini düşünüp pompa ile kendi imkanlarımız ile çabaladık fakat.sonuç alamadık. Neticesinde intertten araştırıp bulduğumuz firmanız aracılığı ile sorunumuz çözüldü ve bir hayli mutlu etti bu sonuç bizi. Sağolun varolun. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda ve tesisat konusunda güvenebileceğimiz bir firmanın olması bizi mutlu ve mesut etti. Saygılarımı iletirim.

 2. Pimaş açma dedi ki:

  […] boruların içine atılan kağıtlar tuvalet ya da lavabo giderini bir süre sonra tıkayarak, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı meydana gelir. Ancak sular banyoyu basana kadar bu sorun […]

 3. […] Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma […]

 4. Sibel Irmak dedi ki:

  Tuvalet Tıkanıklığı Açma hakkında bir şey sormak istiyorum. Geçen hafta tuvaletimiz birden bire tıkandı. Yan dairemde oturan komşuların tuvaletide tıkanmış. Bu rastlantı mıdır? yoksa birbiri ile bağlantılı konular mıdır?

  • Yandaki komşunuz ile sizin tuvalet giderinizin tıkanması olası ve birbiri ile bağlantısı olabilecek durumdur. Binada bulunan tüm dairelerin ana pis su gider hatları apartman boşluğunda toplanarak ana rögar hattına bağlanır. Yan dairede atık su gider hatlarının kesiştiği yerde tıkanıklık oluşabilir.
   Gelişen teknoloji eşliğinde envanterimizde bulundurduğumuz robot makine ve kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla sorunun kaynağını gözle görürüz. Ardından tuvalet tıkanıklığı açma işlemine başlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − eight =